ملت ایران: سرمربی تراکتورسازی درباره آخرین تحولات باشگاهش صحبت کرد.
مجید جلالی در خصوص عملکرد باشگاه تراکتورسازی در فصل نقل و انتقالات گفت: من لیست بازیکنان مد نظر خود در هر پست را تا اولویت سوم در اختیار مدیرعامل باشگاه قرار داده ام. در حال حاضر مسئولان باشگاه نیز برای جذب بازیکنان مد نظر ما همه تلاش خود را می کنند و تا رسیدن به نتیجه نهایی نمی توانیم در خصوص بازیکنانی که طرف مذاکره قرار دارند صحبت کنیم.
وی با اعلام اینکه تا به امروز از لیست مد نظر من فقط موفق به جذب سعید دقیقی، حامد لک و میثم بائو شده ایم، تاکید کرد: شرایط فعلی نقل و انتقالات لیگ برتر فوتبال ایران مانند یک گردباد است، ما همه تلاش خود را می کنیم تا در فصل آینده با استفاده از تولیدات خود باشگاه در زمینه بازیکن سازی از این گردباد مصون باشیم. در فصل نقل و انتقالات یک طرف قضیه گرایش و تمایل خود بازیکنان در انتخاب تیم آینده خود است و این موضوع تیمهای را با مشکل مواجه می کند.
وی با به جا بودن انتظارات هواداران تراکتورسازی از این تیم در لیگ سیزدهم گفت: در حال حاضر من بر روی ظرفیت هایی که تیم تراکتورسازی دارد و ظرفیت هایی که در این تیم باید ایجاد کنیم مطالعه دقیقی را انجام داده ام و بنابراین در فصل نقل و انتقالات بر مبنای این مطالعات عمل خواهیم کرد. همه تلاش خود را می کنیم تا تیم با کیفیتی را برای حضور در لیگ سیزدهم ببندیم.
جلالی در پاسخ به این پرسش که برخی ها ارتباط وی با باشگاه برایتون انگلستان را خبری کذب عنوان کرده اند، اظهار داشت: مکاتباتی که بین من و مسئولان مربوطه در باشگاه برایتون صورت گرفته موجود است و خود من دوست نداشتم تا زمانی که این موضوع قطعی نشده رسانه ای شود، مطمئن باشید در آینده همه چیز مشخص می شود.