ملت ایران: بعد از انتشارماجرای قرارداد قاسمدهنوی با سپاهان حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، اعتراض باشگاه خود را به این خبر اعلام کرد.
قدوسی همچنین گفت:آنچه تحت عنوان جزییات قرارداد دهنوی منتشر شده، احتمالا از سوی باشگاه سپاهان یا مدیر برنامه های خود دهنوی و یا خود دهنوی در اختیار سایت گل قرار گرفته شده است به نوعی در این گزارش سعی شده است که نتیجه ی آن به نفع سپاهان تمام بشود درصورتیکه تاریخ عقد قرارداد دهنوی با سپاهان آن تاریخی نیست که گفته شده است و تاریخ واقعی آن زمانی دیگر است.
مدیر روابط عمومی پرسپولیس که هفته پیش در اطلاعیه ای رسمی اعلام کرد دهنوی متعلق به پرسپولیس است اما در نهایت این بازیکن به سپاهان رفت، می گوید:جالب اینجاست که باشگاه سپاهان بلافاصله پس از کسب اطلاع از قرارداد داخلی دهنوی با پرسپولیس اقدام به درج خبری از سایت رسمی باشگاه کرد اما مسئولان سپاهان هرگز عنوان نکرده اند در چه تاریخی با دهنوی قرارداد بسته اند.ای کاش سایت گل زمان درج این خبر از باشگاه پرسپولیس هم اطلاعات می خواست.
حسین قدوسی در ادامه گفت:اینکه تاریخ قرارداد دهنوی با سپاهان رسماً اعلام نمی شود و تاریخ های متعددی مطرح می شود آدم به یاد ماجرای قرارداد بستن عماد رضا با سپاهان و شکایت باشگاه پرسپولیس می افتد، ماجرایی که تاریخ فوتبال هرگز آن را فراموش نخواهد کرد.