به گزارش ملت ایران به نقل از گل – سرمربی تیم ملی لبنان در مصاحبه مطبوعاتی امروز خود با مظلوم نمایی دوباره اش باز هم درصدد تغییر شرایط به سود تیم خود برآمد که البته واکنش کارلوس کی روش به حرف های او فوق العاده بود.
او با از پیش بازنده دانستن تیم خود – که از کمتر مربی ای دیده بودیم - سعی دارد تیم ملی ایران را در وضعیت متفاوتی قرار دهد و استرس را از روی تیم خود بردارد تا شاید آن اندک شانس رسیدن به پلی آف را برای تیمش زنده نگه دارد اما ظاهرا کی روش دست او را خوانده و جواب قاطعی به این آلمانی حیله گر داده است.
بوکر در حالی گفته دیدار مقابل کره جنوبی ۵ بازیکن محروم روی دست او گذاشته که به غیر از ولید اسماعیل مدافع با تجربه لبنان که مقابل کره کارت قرمز گرفت و از بازی فرداشب محروم شد تنها دو بازیکن دیگر به نام های هیثم فئور و محمد حیدر کارت زرد گرفته اند و حتی اگر این دو بازیکن هم دوکارته و محروم شده باشند وی فقط سه بازیکن اصلی خود را نسبت به بازی قبل به خاطر محرومیت در اختیار نخواهد داشت.
بوکر در بخشی از مصاحبه مطبوعاتی امروزش گفته: «نسبت به بازی اولی که داشتیم فقط دو بازیکن را داریم و نسبت به بازی قبلی سه نفر مانده اند. ۹نفر از بازیکنان تیم جدید هستند. حتی مجبور شدیم تیم دوم و سوم خود را بیاوریم. ۸۰درصد تیم تغییر پیدا کرده» و در جای دیگری گفته: «با همین تیمی که داریم کار می کنیم و با همین نفرات مقابل ایران بازی می کنیم. بازی با کره هم با این نفرات بازی کردیم و مهم نیست ۸ بازیکن نداریم.»
بوکر در لابلای حرف های امروزش مدام روی این نکته تاکید کرده که کلی از بازیکنانش را در اختیار ندارد و با یک لشگر غایب به مصاف ایران می رود اما نکته اینجاست که با مقایسه حرف های او در همین دو نقل قول فوق می توان به نکته جالبی رسید. بوکر گفته ۹ نفر از بازیکنان تیمش جدید هستند و با همین تیم مقابل کره بازی کرده اما ترکیب بازی با کره نشان می دهد وی همان نفراتی را به میدان فرستاده که بازیکنان اصلی اش به حساب می آیند. در واقع تیمی که او سه شنبه شب هفته قبل در بیروت مقابل کره جنوبی به میدان فرستاد تقریبا همان تیمی بود که چند ماه قبل ترش در همان ورزشگاه ایران را شکست داده بود.
از تیمی که هفته قبل نزدیک بود کره را زمینگیر کند ۷ بازیکن به نام هایعباس حسن، یوسف محمد، حسن چایتو، محمد حیدر، حسن معتوک، ولید اسماعیل و هیثم فئورمقابل ایران هم بازی کردند و حالا بعید نیست دوباره همین نفرات در بازی فردا شب مقابل تیم ملی ما به میدان بروند!
در این میان موتاز جنیدی و محمد چمس که مقابل کره به میدان رفتند هم در بازی ایران روی نیمکت نشسته بودند که یکی از آنها به عنوان بازیکن ذخیره وارد میدان شد و تنها نفراتی مثل عباس علی عطوی و محمد زین که مقابل کره در ترکیب اصلی بودند از نفرات جدید تیم به حساب می آیند. البته مطمئنا ولید عباس که محروم شده در بازی فردا حضور نخواهد داشت اما اگر دوباره بیشتر همین نفرات در ورزشگاه آزادی به میدان رفتند ابعاد حیله گری بوکر بر همه مبرهن خواهد شد.