ملت ایران: در حالی که تا چند روز دیگر شاهد آغاز رقابت های جام کنفدراسیون ها در برزیل هستیم و این رقابت ها از روز ۱۵ تا ۳۰ ژوئن در شهرهای مختلف برزیل برگزار می شوند، شاگردان بیسنته دل بوسکه حامیان متفاوتی در این رقابت ها خواهند داشت
تیم ملی اسپانیا به عنوان قهرمان دنیا و قهرمان اروپا در جام کنفدراسیون ها حضور خواهد یافت. خانواده سیمپسون ها، همان کارتون عروسکی دوران کودکی مان، حامیان ماتادورها در این تورنمنت خواهند بود. نه تنها هومر، بلکه مگی، لیسا، بارت و مارگ(شخصیت های کارتونی خانواده سیمپسون ها) همگی در جریان این رقابت ها که در برزیل برگزار می شود، به تشویق تیم ملی اسپانیا خواهند پرداخت.
روزنامه مارکا هم در گزارشی تصویری از تعدادی از بازیکنان اسپانیا که عروسک های سیمپسون ها را در دست دارند منتشر کرده و در عکس های دیگری هم اعضای خانواده سیمپسون ها را در حالی که پیراهن های تیم ملی اسپانیا را بر تن کرده اند، بازتاب داده.
طبق این گزارش از روز ۸ ژوئن به بعد و تا روز ۱۳ جولای فروش این عروسک ها که سمبل حمایتی از تیم ملی اسپانیاست در وب سایت رسمی روزنامه مارکا صورت می گیرد و قیمت هریک از این عروسک ها ۴.۹۵ یورو اعلام شده است.
این درحالی است که تیم ملی اسپانیا درحال حاضر و قبل از آغاز رقابت های جام کنفدراسیون ها در اردوی آماده سازی اش در آمریکا به سرمی برد و در اولین بازی دوستانه اش مقابل هائیتی موفق شد تا با نتیجه ۱-۲ به پیروزی برسد. در ابتدا قرار بود که به جای هائیتی، اسپانیا مقابل گواتمالا به میدان برود ولی طبق توافقات صورت گرفته به خاطر جمعیت زیاد مردم هائیتی در منطقه میامی، این تیم به عنوان حریف اسپانیا انتخاب شد. بازی دوستانه بعدی اسپانیا روز سه شنبه مقابل ایرلند است که در ورزشگاه یانکیز نیویورک برگزار خواهد شد. اسپانیا در ازای برگزاری هر یک از این دو بازی، مبلغ ۲.۵ میلیون یورو دریافت می کند.
تیم ملی اسپانیا در رقابت های جام کنفدراسیون ها در گروه بی با تیم های نیجریه، تاهیتی و اروگوئه همگروه است و در گروه آ این رقابت ها هم تیم های برزیل، ایتالیا، ژاپن و مکزیک قرار دارند
اسپانیا در اولین بازی اش مقابل اروگوئه، قهرمان دوره پیش جام کوپا آمه ریکا به میدان خواهد رفت.