به گزارش ملت ایران به نقل از گل - سرمربی تیم ملی ایران ذاتا به همه چیز مشکوک است و البته در شرایط فعلی مشکوک تر …بنابراین او حرفهای سرمربی لبنان را مبنی بر شرایط بد این تیم جدی نمی گیرد.

کاملا آماده ایم
فردا سفری دیگر خواهد بود در راه صعود ما به جام جهانی و ما منتظر آغاز این بازی هستیم و با اشتیاق فراوان و انگیزه زیادی که داریم به میدان می‌رویم. این یکی از آخرین حرکت‌های ما در رقابت برای حضور در جام جهانی است. کاملا آماده‌ایم تا بدانیم چه مسئولیتی روی دوش‌مان است. می‌خواهیم یک برد به دست بیاوریم و راه‌مان را برای صعود به جام جهانی ادامه دهیم.

شانس ما از لبنان بیشتر است

ما هیچ وقت در دام‌ حرفهای سرمربی لبنان نخواهیم افتاد چون تجربه کافی داریم که بدانیم مسابقه فوتبال قبل از اینکه شروع شود به پایان نمی‌رسد. ما مسئولیتی را بر دوش داریم و کاری را باید انجام دهیم که آن هم پیروزی است و تمام تمرکزمان روی صعود به جام جهانی است. تیم لبنان در این مرحله از ما عقب‌تر است و ما شانس بیشتری در اختیار داریم اما مسئله مهم این است که لبنان هنوز یک بازی پیش‌رو دارد و درست است که شانس کمتری دارد اما هنوز از دور مسابقه‌ها خارج نشده است. پس ما هیچ گاه در این دام‌ها نمی‌افتیم. اگر آن‌ها توقع دارند که بازیکنان ما با انگیزه کمتر و آرامش بیشتری در این بازی شرکت کنند هیچ وقت این طور نخواهد بود. ما با روحیه دو چندان وارد بازی می‌شویم و می‌دانیم که این بازی می‌تواند برای ما خطرناک باشد.

همه آماده اند

ما غایبی نداریم. فقط دغدغه کوچکی نسبت به احسان حاج صفی داریم که البته وضعیت او بعد از تمرین امروز مشخص می‌شود اما سایر بازیکنان آماده هستند. مسعود شجاعی هم دو روز پیش مصدومیت کوچکی داشت اما مشکل خاصی ندارد.

به حرفهای بوکر بی توجهیم

همان طور که گفتم ما روی صعود به جام جهانی تمرکز می‌کنیم. ما تمرکز کاملی برای بازی‌ها داریم. این بازی فقط یک قدم از فرآیند صعود است و من به همراه تمام تیم آمادگی کامل را داریم. راجع به سرمربی لبنان باید بگویم که نباید اظهار نظری راجع به صحبت‌های او داشته باشیم چرا که سمت و سوی صحبت‌های او با ما نیست بلکه با فدراسیون لبنان است بنابراین باید روی کار خودمان تمرکز کنیم. اگر ایشان احتیاج به توجیه کردن و توضیح دادن درباره هر مسئله‌ای دارد باید در خانه این کار را انجام دهد و ما نباید جزوی از این کار باشیم.

شرایط مشابه در بازی رفت

وقتی ما مقابل لبنان بازی کردیم ایران ۷ بازیکن اصلی خود را نداشت. من به خاطر ندارم که در آن بازی هیچ اشاره‌ای کرده باشم به این که ما ۷ بازیکن اصلی خود را نداریم بنابراین چرا باید این فرصت را به ایشان دهیم که بخواهد این صحبت‌ها را مطرح کند. یادم می‌آید او بعد از آن بازی گفت که ما توانستیم تیم بزرگ ایران را شکست دهیم. من بار دیگر تکرار می‌کنم که وارد این گونه مسائل و این گونه دام‌ها نمی‌شویم. کاپیتان و سایر بازیکنان تیم گفته‌اند که با تمرکز کامل وارد بازی خواهیم شد. در انتها می‌گویم که باید کاری انجام دهیم که به اتمام برسد