به گزارش ملت ایران به نقل از گل - روبرتو کارلوس، مدافع سابق باشگاه رئال مادرید بعد از اتمام بازی یکشنبه شب و خیریه پیشکسوتان مادریدی مقابل پیشکسوتان یوونتوس در گفتگو با خبرنگاران شرکت کرد و به تمجید از زین الدین زیدان پرداخت
کارلوس براین باور است که زی زو گزینه ایده آلی برای هدایت رئال است و در صحبت هایی دراین باره گفت: «زیدان می تواند سرمربی بی عیب و نقصی برای رئال مادرید باشد. او برای برعهده گرفتن هرمسئولیتی در رختکن رئال مادرید آماده است. زیدان با سابقه و تاریخچه ای که دارد و با آرامش و هوشی که از آن بهره می برد، می تواند هرکاری که دوست دارد انجام دهد؛ سرمربی باشد یا دستیار، مدیر و یا هر پست دیگری را در دست بگیرد. او همه این کارها را با کمال آرامش انجام می دهد. زیدان گزینه فوق العاده ای برای رئال مادرید است و یک سرمربی بی عیب و نقص برای این تیم خواهد بود.»
مدافع سابق تیم ملی برزیل در پاسخ به سوالی در مورد احتمال پیوستن کارلو آنچلوتی به رئال مادرید و در دست گرفتن هدایت این تیم به خبرنگاران گفت: «آنچلوتی سرمربی واقعا بزرگی است ولی یک مشکل وجود دارد و آن هم مشکل تطبیق یافتن با شرایط است. در رئال مادرید نمی توانی بیایی و در عرض یکی دو روز همه رامتقاعد کنی. باید با فلسفه باشگاه تطبیق پیدا کنی. بازیکنان تیم هم باید این را درک کنند وامیدوارم که امسال این اتفاق بیفتد.»
روبرتو کارلوس که از فصل آینده هدایت تیم سیواسپور ترکیه را در دست خواهد گرفت در ادامه صحبت هایش گفت: «سرمربی ای که به رئال می آید، چه آنچلوتی باشد و چه هر کس دیگری، باید بداند که کار کردن در رئال مادرید اصلا کار آسانی نیست. اینجا همیشه باید برد، چه در لالیگا، چه در لیگ قهرمانان اروپا و چه در جام حذفی و زمانی که این اتفاق نیفتد، جنجالها و اختلافات آغاز می شوند.»
اسطوره ۴۰ ساله برزیلی یکی از فوتبالیست هایی است که در بازی خیریه «قلب کلاسیک» که یکشنبه در ورزشگاه برنابئو میان پیشکسوتان رئال مادرید و پیشکسوتان یوونتوس برگزار شد حضور داشت و در صحبت هایی درمورد استقبال گسترده هواداران از این بازی گفت: «احساس خوشبختی می کنم که این تعداد هوادار را در ورزشگاه دیدم و این تعداد بازیکن بزرگ را روی زمین چمن دیدم. این بازی باید دریادها بماند. تاریخ معاصر رئال مادرید با برد مقابل یوونتوس آغاز شد و همیشه خیلی خوب است که مقابل آنها قرار بگیریم. یکشنبه، جدای از نتیجه، فکر می کنم که بازی جذابی را شاهد بودیم.»