به گزارش ملت ایران به نقل از گل - امیر قلعه نوعی در ایران نیست، تمرینات استقلال با حضور دستیاران او و در غیاب بازیکنان شکل عجیبی دارد. مدیرعامل باشگاه استعفا داده و رییس هیئت مدیره مخالف آن است. بازیکنان بلاتکلیف هستند و همه چیز فعلا برای آبی ها نگران کننده است.
در این مدت خیلی ها دنبال این بوده اند که بدانند اگر فتح الله زاده برود تکلیف امیر چه می شود. جالب است بدانید او بعد از این اتفاقات یک بار تلفنی با فتح الله زاده صحبت کرده و نگرانی خود را از وضعیت استقلال اعلام نموده و قتح الله زاده هم گفته که در این شرایط کاری از دست او بر نمی آید و بدون پول نمی شود کار کرد.
قلعه نویی که با استقلال قرارداد دو ساله داشت و یکسال آن باقی مانده، چندی پیش با وزیر ورزش جلسه ای برگزار کرد و وزیر در آن نشست به او قول هایی مبنی بر حمایت از استقلال داده بود حالا ترجیح می دهد تا پایان هفته و بازگشتش به ایران سکوت کند.
او اینکه از قولش گفته شده اگر فتح الله زاده برود او هم می رود را تکذیب می کند و گفته است: من با این تیم قرارداد دارم اما آبرویم هم مهم است. آبروی استقلال هم مهم است پس نمی توان با دست خالی کار کرد. باید دید تیم چه وضعیتی دارد و بر اساس ان تصمیم گیری خواهم کرد.
این ها حرفهایی است که دیشب قلعه نویی به یکی از دوستانش گفته و در مسافرت هم پیگیر اخبار و رویدادهای استقلال هست. او فعلا ترجیح می دهد سکوت کند. باید دید نتیجه نشست امروز وزیر و نجف نژاد چیست. گفته می شود وزیر قول هایی داده تا ظرف ۴۸ ساعت آینده کمک هایی به استقلال نماید و با این وضعیت فتح الله زاده هم بر می گردد.