به گزارش ملت ایران به نقل از گل – با دهنوی قرارداد داریم، دهنوی بازیکن پرسپولیس است، قرارداد دهنوی را منتشر می کنیم، از دهنوی شکایت می کنیم و…

باشگاه پرسپولیس کلی وقت صرف کرد تا هافبک میانی فصل قبل تراکتورسازی را از آن خود کند اما دهنوی به سپاهان رفت و دست مسوولان پرسپولیس را در پوست گردو گذاشت تا خشم آنها را برانگیزد. هر چند ظاهرا این داستان ادامه دارد و قرار است باز هم وقت و انرژی بیشتری صرف شود و پرسپولیس خود را درگیر جریان دورزدن های دهنوی و حضورش در سپاهان کند اما سوال اساسی اینجاست که جذب بازیکنی مثل دهنوی چقدر برای پرسپولیس می ارزد که مدیران باشگاه سرخ حاضرند به خاطر او با سپاهان وارد دعوا شوند و هر روز وقت شان را پای این مساله هدر کنند؟

البته که قابلیت های فنی دهنوی بر هیچ کس پوشیده نیست اما این حجم از تمرکز روی مساله چنین بازیکنی تعجب برانگیز و غیر منطقی است و شاید اگر این همه تلاش برای جذب یک بازیکن با کیفیت اروپایی در پست دهنوی صورت می گرفت الان علی دایی صاحب یک هافبک دفاعی باکلاس اروپایی بود.

با این حال به نظر می رسد قضیه دهنوی – پرسپولیس را باید تمام شده دانست و هر چه این مساله کش پیدا کند تنها وقت و انرژی پرسپولیس است که هدر می رود. در عین حال اگر این داستان را تمام شده فرض کنیم سوال بعدی اینچنین مطرح خواهد شد که پرسپولیس چه بازیکنی را به جای دهنوی جذب خواهد کرد؟

در حال حاضر سرخ ها در پست هافبک دفاعی رضا حقیقی و مهرداد کفشگری را دارند اما حداقل به دو بازیکن دیگر در این پست نیازمندند. از مدت ها قبل گفته می شد قاسم حدادی فر یکی از گزینه های مد نظر باشگاه و علی دایی در این پست است اما حضور این بازیکن در اردوها وبازی های ملی و البته بازی ذوب آهن در پلی آف کار انتقال حدادی فر به پرسپولیس را با تاخیر و ابهام بسیاری مواجه کرده است. االبته این قرارداد تا حد زیادی پیش رفته و او به احتمال زیاد پرسپولیسی می شود(والبته در جمیع جهات این انتقال بهتری است).

همچنین پرسپولیس میثم نقی زاده را هم بلاتکلیف گذاشته و دایی حتی اگر او را نخواهد در صورت جذب قاسم حدادی فر به یک بازیکن معمولی تر در قواره های نقی زاده نیاز دارد تا کادر هافبک دفاعی هایش را با چهار بازیکن غیر همسطح پر کند.