ملت ایران:پیام صادقیان مهاجم جوان تیم امید و ذوب آهن بعد از کش و قوس بسیار سرانجام به پرسپولیس خواهد رفت، تیمی که از اواسط نیم فصل دوم پارسال به دنبال عقدقرارداد با او بود.
صادقیان که قبلا هم یکبار با پرسپولیس نشسته و سرپول چانه زده بود، می گوید: آن دفعه سرمشکلات مالی به توافق نرسیدیم اما امروز در جلسه ای که داشتیم بر سر پول چانه زدیم و مبلغ بالاتری توافق کردیم.من با پرسپولیسی ها به توافق رسیدم. البته هنوز قراردادی امضا نشده و نمی توان گفت حضورم در پرسپولیس قطعی است. انشاءالله بعد از بازی پلی آف لیگ با پرسپولیس قرارداد می بندم.
مهاجم جدید پرسپولیس درباره سن و سال اش و تراکم نیرو در خط حمله پرسپولیس می گوید: اگر به خودم اطمینان نداشتم، به پرسپولیس نمی آمدم. می گویند در پرسپولیس هم پستی زیاد دارم اما من اطمینان دارم که اگر خوب باشم بازی می کنم و اگر هم بد باشم روی نیمکت می نشینم. مشکلی از این بابت ندارم.
صادقیان در پایان درباره کار کردن با علی دایی هم می گوید: من همیشه آرزو داشتم با دو مربی کار کنم. یکی فرهاد کاظمی و دیگری علی دایی. شنیده بودم کار کردن با این دو مربی فوق العاده لذت بخش است و خوشحالم که در ذوب آهن به آرزویم رسیدم و انشاءالله در پرسپولیس هم به آرزوی بعدی ام خواهم رسید و با دایی کار می کنم. کار کردن با دایی برای من افتخار است.
اما ذوب آهن، تیمی که او را به فوتبال ایران تحویل داد: در این چند سال در ذوب آهن از نظر مالی خیلی اذیت شدم و تنها دلیلی که می خواهم از این تیم بروم همین مشکلات است. من در اصفهان راحت بودم و مشکلی غیر از مشکلات مالی ندارم. ولی درنهایت برای این تیم آرزوی موفقیت می کنم.
البته صادقیان باید بازی پلی آف را با ذوب بازی کند و هنوز زود است بگوبد برای سبزهای اصفهان آرزوی موفقیت دارد