به گزارش ملت ایران به نقل از گل - باستین شواین اشتایگر، ستاره بایرن، مصمم است تا با این تیم به موفقیت های بیشتری دست پیدا کند و معتقد است که این تیم هنوز روزهای بهتری در پیش دارد.
بایرنی ها این فصل توانستند به یک سه گانه تاریخی دست پیدا کنند و شواینی تعداد جام هایش در این باشگاه را به ۱۳ رساند اما این ملی پوش آلمانی معتقد است که این تیم هنوز به اوج نرسیده و تاکید کرد که می توانند به دستاوردهای بیشتری برسند.
او در گفتگو با نشریه بیلد گفت: " رسیدن به ۱۳ جام بسیار بسیار جالب است. باید بگویم که این موفقیت ها ما را تشنه تر کرده است. من تنها ۲۸ سال دارم و در واقع، این سن پختگی یک فوتبالیست است. اکنون به شدت در انتظار فصل آینده هستم. فکر می کنم می توانیم به جام های بیشتری برسیم.
ما با اعتماد به نفس فصل جدید را آغاز خواهیم کرد. ضمن اینکه یک مربی در کلاس جهانی دیگر خواهیم داشت. این بسیار هیجان انگیز است. "
بایرنی ها در راه قهرمانی در چمپیونزلیگ، توانستند در نیمه نهایی با هفت گل بارسا را شکست بدهند اما شواین اشتایگر معتقد است که آبی و اناری ها همچنان بهترین تیم اروپا هستند.
" به نظر من، بارسا همچنان بهترین باشگاه اروپاست. آنها در شش سال اخیر، در سطح بین المللی از ثبات بالایی برخوردار بودند. نمی توان تنها بعد از قهرمانی در یک جام گفت که ما تیم اول اروپا هستیم.
هرچند ما در دیدار رفت مقابل بارسا بی نقص بودیم. به خوبی تاکتیک های مان را اجرا کردیم. ما از تجربه فصل قبل برای پیشرفت استفاده خواهیم کرد.
هاینکس ما را به یک تیم واقعی تبدیل کرد. ما اکنون به خوبی در دفاع و حمله شرکت می کنیم. اکنون بازیکنان هجومی تیم هم به خوبی در دفاع شرکت می کنند. "