ملت ایران: محمد نوری در خصوص شرایط تیم ملی فوتبال کشورمان اظهار داشت: همانطور که از قبل اعلام کرده بودم ما کار بسیار سخت و حساسی را مقابل قطر داشتیم اما باز هم نشان دادیم که ایرانی ها مرد روزهای سخت هستند.
وی افزود: اما هنوز هیچ چیزی برای ما تمام نشده و ۲ بازی حساس و سرنوشت ساز را پیش رو داریم. ما دوست نداریم به پلی آف برویم و باید همین جا برای صعود کار را تمام کنیم تا به اما و اگر نکشد.
نوری ادامه داد: به نظر من هم بازی با لبنان و هم کره جنوبی سخت و به اندازه خودش حساس است و خدایی نکرده اگر کوچکترین غفلتی کنیم باز هم با جام جهانی فاصله می گیریم. اما مطمئن هستم با این یکدلی و شرایط تیم هرگز لبنان را دست کم نمی گیریم و حتی در سئول هم می توانیم کره را متوقف کنیم.
نوری در خصوص وضعیت خودش نیز گفت: خوشبختانه وضعیتم در تیم ملی خیلی خوب است البته حضور روی سکو به دلیل دو کانتر بود برای هر بازیکنی سخت است. اما خدا را شکر می کنم که تیم به پیروزی رسید. باور کنید تشنه کمک به تیم ملی هستم آرزویم حضور در جام جهانی برزیل و شاد کردن دل میلیون ها ایرانی است.
نوری در خصوص وضعیت خودش با پرسپولیس نیز گفت: پس از یک جلسه ای که با مسئولان باشگاه پرسپولیس داشتم سعی کردم زیاد در این خصوص صحبتی نکنم تا نگویند که دنبال بازارگرمی هستم تکلیف من با پرسپولیس پس از بازی با لبنان مشخص خواهد شد چون الان فکر و ذکرم موفقیت تیم ملی است من همیشه به هواداران پرسپولیس ارادت خاصی دارم و انشاء الله در زمان خود تصمیم لازم را می گیرم.
هافبک قرمزپوشان در پایان درباره حضور رئیس جمهور در تمرینات تیم ملی نیز گفت: هر وقت همیشه با هم بودیم و به یکدیگر روحیه دادیم کارهای غیرممکن را به ممکن تبدیل کردیم. به نظرم بچه ها پس از نظر مثبت کارشناسان پس از بازی با قطر انرژی و روحیه جدیدی گرفتند و این به نفع تیم ما است. انشاء الله با یک برد شیرین و گل های زیاد لبنان را بدرقه می کنیم و اصلا کاری به این نداریم که لبنان با چند بازیکن اصلی یا غیراصلی به ایران آمده است.