کاظمیان تمدید کرد
ملت ایران: جواد کاظمیان مهاجم تیم تراکتورسازی تبریز که نیم فصل دوم لیگ دوازدهم به تیم تراکتورسازی پیوسته بود قرارداد خود را با این تیم تمدید کرد تا در فصل آینده رقابت های لیگ برتر نیز این تیم تبریزی را همراهی کند.
یاوری: امسال هم هستم

محمود یاوری در صحبتی کوتاه با گفت: نگران نباشید من امسال هم در لیگ برتر هستم و به لطف خدا با یک تیم شروع به کار می کنم. البته عجله ای ندارم و فعلاً در کنار خانواده و فرزندان و نوه هایم هستم. یاوری افزود: اگرچه عده ای شاید دوست ندارند که من باشم اما خدا همیشه به من لطف داشته است و من کار خودم را می کنم.
حدادی فر: به پرسپولیس پیشنهاد میلیاردی ندادم
قاسم حدادی فر، هافبک ملی پوش ذوب آهن در پاسخ به این سئوال مبنی بر پیشنهاد یک و نیم میلیارد تومانی به پرسپولیس این مسئله را تکذیب کرد. مذاکرات طرفین کماکان ادامه دارد.
تامینی: می روم

هادی تامینی مدافع بلند قامت ملوان که در نیم فصل ازسپاهان به ملوان آمد حالا جدایی خود را از این تیم قطعی می داند.
وی گفت: عده ای دوست ندارند که ملوان شرایط خوبی داشته باشد من هم بالاجباراز ملوان جدا می شوم و به تیمی می روم که بتوانم آنجا موفقیت های جدیدی کسب کنم. از ۵تیم پیشنهاد رسمی دارم که یکی از آنها آسیایی است. هنوز تصمیمی نگرفتم اما قطعاً از ملوان جدا می شوم.
ایران پوریان برمی گردد
محمد ایران پوریان به خاطر مشکلات شخصی هنوز نتوانسته به تبریز برای تمدید قرارداد برود. او گفت: اولین نفری که باشگاه با او تماس گرفت من بودم این را می توانید از مسئولین باشگاه بپرسید. وی در پاسخ به اینکه مجید جلالی او را می خواهد یا نه گفت: گفت قطعاً آقا مجید مرا می خواسته که باشگاه با من تماس گرفته است. ۱۰۰ درصد من با تراکتور هستم و به زودی به تبریز می روم و قرارداد خودم را تمدید می کنم.
منوسل زاده منتظر داماش
امین متوسل زاده کلاً بازیکن عجیب و غریبی است که انصافاً خوش اخلاق هم هست. وقتی با او تماس گرفتیم تا از تیم فصل بعدش پرس و جو کنیم مشغول بچه داری بود و گفت: استقلال خوزستان به من پیشنهاد داده است. یک تیم آسیای شرقی هم مرا می خواهد اما هنوز خودم دوست دارم در داماش بمانم چرا که در رشت راحتم. اولویت من داماش است و اگر آنجا قسمت نشود آنوقت تصمیم می گیرم.
توزی در لیگ سنگاپور
رودریگو توزی که فصل قبل برای استقلال بازی می کرد و به خاطر اختلافات مالی در هفته های آغازین فصل از این تیم جدا شد، فوتبالش را در لیگ سنگاپور ادامه خواهد داد.
توزی برای دومین بار پیراهن این تیم را می پوشد. او در سال ۲۰۰۵ هم در DPMM بازی می کرد و حالا بعد از جدایی سه بازیکن خارجی این تیم، او برای کمک به تیم سابقش به برونئی بازگشته است. قرارداد توزی دوشنبه در حضور رئیس و سرمربی تیم امضا شد.
توزی یک شکایت ۳۰۰ هزاردلاری از استقلال در فیفا دارد.