به گزارش ملت ایران به نقل ازمهر - مسئولان باشگاه منچستریونایتد بار دیگر برای به خدمت گرفتن کریستیانو رونالدو وارد عمل شده اند.

منچستری ها حاضرند کریستیانو رونالدو را به مبلغ ۶۵ میلیون پوند به خدمت بگیرند و حتی قبول کرده اند که یک بازیکن خود را هم به اضافه رقم قرارداد به مادریدی ها بدهند.

آنگونه که از شنیده ها حاکی است خود رونالدو هم بی تمایل نیست به اولدترافورد بازگردد. حتی سان خبر داده که مهاجم پرتغالی رئال خانه خود در مادرید را به معرض فروش گذاشته است. این بازیکن در بازی پایانی لالیگا مقابل اوساسونا به خاطر مشکلاتی که با خوزه مورینیو سرمربی این تیم داشت در زمین حضور پیدا نکرد.

از سویی تیم رئال برای خرید گرثبیل از تاتنهام تلاش می کند. تیم لیگ برتری بر روی مهاجم ولزی خود ۸۰ میلیون پوند قیمت گذاشته است. رونالدو دو سال دیگر با رئال مادرید قرار دارد و حاضر نشده قرارداد خود را تمدید کند. از سویی رئالی ها نمی خواهند این بازیکن به صورت بازیکن آزاد از تیمشان جدا شود.

کریستیانو رونالدو در سال ۲۰۰۸ با انعقاد قراردادی به ارزش ۸۰ میلیون پوند از منچستریونایتد به رئال پیوست. وی با رئال موفق به فتح لالیگا و جام حذفی فوتبال اسپانیا شده است.