ملت ایران:هواداران قطری از دقیقه ۸۲ مطمئن شدند که تیمشان بازنده این مسابقه است و ورزشگاه را به مرور ترک کردند.

خداداد عزیزی که با تیم ایران به قطر رفته بود با بیان اینکه امید ما به صعود مستقیم بسیار افزایش یافت گفت؛ واقعا حیف است که ما به تیم هایی مثل قطر و لبنان ببازیم. *بعد از گل رضا قوچان نژاد همشهری او خداداد عزیزی بازیکن سابق تیم ملی به شکل عجیب و غریبی در جایگاه VIP خوشحالی می کرد.

محمد عباسی وزیر ورزش و جوانان و علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال پس از گل رضا قوچان نژاد از جای خود بلند شده و برای خوشحالی با یکدیگر دست دادند.

در یکی از صحنه های نیمه دوم مدافع تیم ملی قطر خطای شدیدی را روی رضا قوچان نژاد مهاجم تیم کشورمان انجام داد که داور بی تفاوت از آن گذشت و همین مسئله باعثشد امید نمازی اعتراض شدیدی را به داور چهارم مسابقه داشته باشد.

رضا قوچان نژاد بعد از گلی که به ثمر رساند برای خوشحالی گل صورت خود را روی دوربین فیلمبرداری گذاشت.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران پس از پیروزی برابر قطر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بازی زیبا و خوبی بود. بازیکنان ما واقعا برای این تماشاگران و برای کشورشان جنگیدند. امروز همه باید به این تیم اعتماد داشته باشند و به بازیکنان احترام بگذارند.

" فرانزی " ۵۰ ساله که یکی از طرفداران متعصب بایرن مونیخ است و همراه با تیم ملی آلمان در اکثر بازی های این تیم به کشورهای مختلف سفر می کند تا بازی ها را از نزدیک ببیند امروز به جمع طرفداران تیم ملی ایران در دوحه پیوست. فرانزی به گفت: بازی های زیادی را از تیم ملی ایران دیده و از طرفداران این تیم هستم. امروز هم به خاطر این که شرایط تیم ایران حساس بود، از آلمان به اینجا آمدم. می دانم که بازی مهمی دارید و امیدوارم ایران قطر را شکست دهد.

شادی نیمکت نشینان تیم ملی بعد از گل قوچان نژاد در نوع خود دیدنی بود. تقریبا همه بازیکنان به سمت قوچان نژاد رفتند تا در شادی این مهاجم شریک باشند.

کارلوس کی روش در دقایق پایانی آرام و قرار نداشت و ایستاده بازی را تماشا می کرد. وی بلافاصله پس از سوت داور به پایین سکوها رفت و با بازیکنان تیم ملی به شادی پرداخت. نرده های کنار زمین باعثشد کی روش تنها با ملی پوشان روبوسی کند و نتواند آنها را در آغوش بگیرد.

جواد نکونام، کاپیتان تیم ملی بعد از بازی با پرچم مقدس کشورمان در زمین ورزشگاه السد به شادی پرداخت.

ایرانی های حاضر در ورزشگاه السد که در طول بازی ملی پوشان را تشویق می کردند، در پایان بازی دقایقی به شادی پرداختند.

در پایان این بازی مسئولان برگزاری مسابقه رضا قوچان نژاد را به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب کردند و هدیه ویژه ای به او اهدا کردند.