به گزارش ملت ایران به نقل از گل - لورن کوشیلنی، مدافع آرسنال، اعلام کرد اگر توپچی ها هر چه زودتر به روند ناکامی های شان پایان ندهند، او نیز امیریتس را ترک خواهد کرد.
شاگردان ونگر آخرین بار در سال ۲۰۰۵ موفق به فتح یک جام شدند و در ۸ سال اخیر هیچ جامی نبردند؛ در این مدت بازیکنانی مانند سمیر نصری، سسک فابرگاس و رابین فن پرسی به همین بهانه آرسنال را ترک کردند.
کوشیلنی که شایعاتی در مورد انتقالش به بایرن مونیخ به گوش می رسد، امیدوار است که آرسنال فصل آینده بتواند به یک جام دست پیدا کند؛ در غیر این صورت رویاهایش را در باشگاه دیگری دنبال خواهد کرد.
او در گفتگو با یورو اسپورت گفت: " من از بودن در آرسنال راضی هستم و اگر ما بتوانیم با سایرین بر سر قهرمانی در جام ها بجنگیم، مطمئنا می مانم.
نبردن جام کار را از نظر روانی دشوار می کند. ما دائما تحت فشار هستیم زیرا اگر به چمپیونزلیگ نمی رسیدیم، یک فاجعه رخ می داد.
باید ببینم آیا باشگاهی به دنبال من هست یا نه. به هر باشگاهی نمی روم. می خواهم حضور در یک لیگ دیگر را تجربه کنم. پاری سن ژؤمن؟ هیچ تماسی با آنها نداشتم.
دشوار است که فصل به فصل چیزی نبرید. ما مبارز و حرفه ای هستیم؛ ما می خواهیم به قهرمانی برسیم. می خواستیم چیزی به کارنامه ام اضافه کنم. اگر آرسنال چنین چیزی به من ندهد، دنبال باشگاه دیگری خواهم بود. "