ملت ایران: سرخیو راموس، مدافع رئال مادرید، با ستایش از کارلو آنچلوتی، او را یک مربی فوق العاده توصیف کرد.
از آنچلوتی به عنوان جدی ترین گزینه برای جانشینی مورینیو در رئال یاد می شود اما باشگاه پاریسی علاقه ای به از دست دادن این مربی ایتالیایی ندارد.
راموس در گفتگو با خبرنگاران گفت: " من در جایگاهی نیستم که در این زمینه تصمیم گیری کنم و ترجیح می دهم چیزی نگویم اما آنچلوتی مربی بزرگی است. به هر حال این من نیستم که در این زمینه تصمیم گیری می کند، این مدیران باشگاه هستند که باید تصمیم نهایی را در این مورد بگیرند. "
این ملی پوش اسپانیایی همچنین در مورد جدایی مورینیو و بازگشت او به چلسی گفت: " اینکه مورینیو به چلسی و اینتر علاقه دارد، چیز جدیدی نیست. او همیشه در این باره صحبت می کرد. او به لیگ برتر برگشت و فکر می کنم لیگ برتر بهترین لیگ برای اوست.
او همیشه احساس می کرد در این رقابت ها راضی تر است. با جدایی او، ماجراهای او در رئال هم به پایان رسید. به هر حال در هر خانواده بزرگی، لحظات خوب و بدی وجود دارد. "
از دنیل کارواخال، مدافع راست لورکوزن، به عنوان یکی از گزینه های رئال در تابستان نام برده می شود. راموس در این مورد گفت: " او خرید فوق العاده ای خواهد بود. او بازیکنی است که در رئال پرورش پیدا کرده و من او را به خوبی می شناسم. او نمایش های فوق العاده ای در لورکوزن داشت. "