ملت ایران: یوپ هاینکس، سرمربی در آستانه جدایی بایرن مونیخ، اعلام کرد که قصد ندارد در این تابستان راهی رئال مادرید شود اما اعلام بازنشستگی هم نکرد.
این مربی ۶۸ ساله توانست این فصل با بایرن مونیخ قهرمانی در بوندس لیگا، لیگا پوکال و چمپیونزلیگ را جشن بگیرد اما همان طور که در ژانویه گذشته اعلام شد، در تابستان جای خود را به پپ گواردیولا خواهد داد.
به تازگی شایعاتی در مورد پیوستن او به رئال به عنوان جانشین ژوزه مورینیو مطرح شد اما هاینکس امروز اعلام کرد برای مدتی استراحت خواهد کرد.
او در گفتگو با خبرنگاران گفت: " من سال قبل به همسرم گفته بودم که برنامه ام این است که تا پایان قراردادم در بایرن بمانم و بعد بازنشسته شوم. من سال قبل هیچ تعطیلاتی نداشتم و در چند هفته گذشته مطلع شدم که بیش از اندازه به خودم فشار آوردم.
چند باشگاه برای به خدمت گرفتن من ابراز علاقه کردند. در این بین باشگاه های متمولی هم بودند اما مسئله پول نیست؛ همچنین باشگاه هایی هم بودند که می توانید از کار در آنها لذت ببرید. یک باشگاه بزرگ هم بود که البته در حال حاضر در سطح بایرن نیست.
اکنون باید از تعطیلاتم لذت ببرم و به همین خاطر فصل بع د نه در خارج و نه در بوندس لیگا مربیگری نمی کنم.
آیا این یک بازنشستگی قطعی است؟ دوست ندارم از کلمه قطعی استفاده کنم چون هرگز نمی دانید در آینده چه رخ می دهد. به هر حال بعد از زندگی حرفه ای، زندگی شخصی هم وجود دارد. "
گزارش تکمیلی تا لحظاتی دیگر