به گزارش ملت ایران به نقل از گل – کریستیانو رونالدو گفته بود مصدوم است و به همین دلیل در آخرین بازی ژوزه مورینیو در سمت مربی گری رئال مادرید مقابل اوساسونا در لیست تیم حضور نداشت.
اما با این حال او آن شب تا ۷ صبح بیدار بوده است!
فوق ستاره رئال مادرید ساعت ۷ صبح یکشنبه از باشگاهی شبانه در لیسبون خارج شده؛ یعنی تنها چند ساعت پس از آخرین بازی رئال مادرید در این فصل. شایعه شده بود که او و هم وطنش مورینیو با هم به مشکل برخورده اند.
گفته می شود رونالدو شاید از رئال برود. مورینیو به او، په په و ایکر کاسیاس تاخته و گفته آنها عمدا حاضر نشدند در آخرین بازی او حضور یابند.
مورینیو به شبکه اسپانیایی زبان اینترکونومیا گفت: «بازیکنانی که در لیست نبودند یا پزشکان آنها را مصدوم دانسته اند یا این که خودشان گفته اند مصدومند. په په، کریستیانو و کاسیاس همه گفتند از ناحیه کمر احساس درد می کنند. آنها در طول هفته تمرینی انجام ندادند. هفته قبل هم تمریناتشان خوب نبود.»
گفته می شود دانیل کاریکو، بازیکن ردینگ و مانوئل فرناندس، هم وطن رونالدو هم تا صبح با او بوده اند.
رابطه بین مورینیو و بازیکنانش بسیار بد بود و این موضوع بیش از همه در جریان دیدار آخر فصل خود را نشان داد. مورینیو تا آخرین لحظه ممکن در تونل صبر کرد و سپس به کنار میدان آمد.
رونالدو هم در تونل بود. او منتظر بود که جایزه اش را بگیرد. جالب آن که این دو نفر یک کلمه هم با هم حرف نزدند.
آلوارو آربلوا پس از بازی گفت که بازیکنان به مورینیو خیانت کرده اند: «مورینیو همه توانش را برای باشگاه گذاشت. او همیشه خودش را مقابل همه قرار می داد و منافع بقیه را به خودش ترجیح می داد. حتی گاهی چهره اش به این دلیل خراب شد. اما مطمئن نیستم که بقیه، از جمله بازیکنان این کار را کرده باشند.