به گزارش ملت ایران به نقل از گل - منصور ابراهیم زاده که در فصل جاری نتوانست با تیم نفت تهران سهمیه آسیایی کسب کند، برای فصل آینده با تیم راه آهن شهرری فعالیت خواهد کرد و طی روزهای گذشته عملکرد فعالی در نقل و انتقالات لیگ برتر از خود نشان داده است.
ابراهیم زاده که گفته می شود به دنبال برخی ستاره های فوتبال نظیر شهاب گردان و محمد قاضی نیز هست، این روزها برای کسب سهمیه آسیایی با راه آهن تلاش می کند و امید بسیاری به کسب سهمیه فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا دارد. حتی گفته می شود منصور ابراهیم زاده خودش به مسئولان راه آهن پیشنهاد داده که بندی در قرارداد او لحاظ کنند که در صورتیکه راه آهن برای فصل آینده سهمیه آسیایی کسب نکند، ابراهیم زاده جریمه خواهد شد.
ابراهیم زاده با تایید این مسئله گفت: من خودم پیشنهاد قرار گرفتن این بند در قراردادم را به مسئولان باشگاه راه آهن ارائه کردم زیرا در خود و تیمم می بینم که در رتبه های بالای جدول قرار بگیریم و فصل آینده سهمیه آسیایی کسب کنیم بنابراین این بند را در قراردادم قرار دادیم تا بیشتر برای رسیدن به سهمیه آسیایی تلاش کنیم.
به هر حال در فوتبالی که هیچ چیزش قابل پیش بینی نیست، بندی که به موجب آن ابراهیم زاده در صورت آسیایی نکردن راه آهن مشمول جریمه می شود، می تواند به خودی خود جالب باشد، هرچند که ابراهیم زاده همواره نشان داده در ممکن کردن غیر ممکن ها توانایی خاصی دارد.