ملت ایران:وجود انتشار خبری در سایت مبنی بر عقب نشینی علی دایی در جنگ پرسپولیس و سپاهان بر سر استخدام قاسم دهنوی باشگاه پرسپولیس بر مواضع خود روی حضور قطعی این بازیکن در تهران پایدار مانده است.
در اطلاعیه ای که به زودی روی وب سایت باشگاه پرسپولیس منتشر خواهد شد، مدارکی به اطلاع خواهد رسید که آنها طبق آن دهنوی را با مدارک محکمه پسند بازیکن پرسپولیس می دانند. استناد پرسپولیسی ها به عقد قرارداد داخلی با دهنوی در تاریخی جلوتر از زمانی است که دهنوی با سپاهان قرارداد بسته.

آنها همچنین بر تهدید روز گذشته خود پافشاری می کنند این که با یعقوب کریمی و رحمان احمدی هم قرارداد داخلی بسته و در صورت کشیده شدن کار به مراجع انضباطی این سپاهان است که ضرر می کند. به گفته یکی از مسوولان پرسپولیس باشگاه سپاهان تاریخ قرارداد داخلی خود را با دهنوی تغییر داده است که این ادعا با اسنادی که باشگاه پرسپولیس در دست دارد به نظر هواداران این تیم خواهد رسید.
همچنین حضور فیاض بخش بازیکن جوان بوشهری که سهمیه زیر ۲۱ سال پرسپولیس است، تستی عنوان شده و تاکید شده است حضور این بازیکن هیچ ارتباطی به استخدام یا عدم استخدام قاسم دهنوی ندارد و این کار با هماهنگی باشگاه ایرانجوان بوشهر و به جهت ارزیابی این بازیکن صورت می گیرد و چیزی درباره وی قطعی نیست.