ملت ایران:بایرن مونیخ موفق شد با برتری ۳ بر ۲ برابر اشتوتگارت فاتح جام حذفی آلمان شود تا سومین قهرمانی این تیم در این فصل فوتبال اروپا به دست آید.
یوپ هاینکس، سرمربی بایرن پس از قهرمانی با تیمش در جام حذفی آلمان گفت: اکنون لحظه خاص و احساسی برای من است. سه شنبه آخرین نشست خبری ام را در بایرن برگزار خواهم داد و خواهم گفت آیا به مربیگری ادامه می دهم یا نه.
هاینکس ادامه داد: بازیکنانم امشب بهترین هدیه ممکن را به من دادند. این سه گانه منحصر به فرد است. مهمترین نکته در کسب این سه گانه روحیه تیمی بالا بازیکنان ما بود. در تیم ما همه برای یکدیگر فداکاری و از هم حمایت می کردند.
سرمربی بایرن درباره بازی فینال جام حذفی گفت: بازیکنانم امشب با تمرکز بالایی پای به میدان مسابقه گذاشتند. هر چند اشتوتگارت در ابتدای مسابقه کمی ما را اذیت کرد و فرصت های زیادی برای رسیدن به گل داشت ولی کاری که ما انجام دادیم، بی نظیر بود. در ۵۰ سال گذشته هیچ تیمی نتوانسته بود به آنچه انجام دادیم، دست یابد. امسال رکوردهای زیادی را خلق کردیم. تاکنون موفق نشده بودم به عنوان مربی فاتح جام حذفی آلمان شوم. فقط یک بار به عنوان بازیکن این جام را فتح کردم.