ملت ایران:بایرن مونیخ توانست اولین سه گانه تاریخ فوتبال آلمان را به دست بیاورد. آنها در فینال جام حذفی اشتوتگارت را سه بر دو بردند و قهرمان شدند.
این آخرین بازی یوپ هاینکس ۶۸ساله به عنوان مربی بایرن بود.
بایرن سه گل به حریف زد اما دو گل اشتوتگارت در اواخر نیمه دوم پایان پراضطرابی را برای بایرن رقم زد.
بازی با سرعت فراوانی آغاز شد و اشتوتگارت چند بار روی اشتباه بازیکنان بایرن صاحب موقعیت شد. یک بار پاس اشتباه خاوی مارتینس را داوید آلابا به سختی از مقابل مهاجمان حریف دور کرد، و یک بار هم روی ضربه سر وداد ایبیشویچ بود که مانوئل نویر توپ را ناقص دفع کرد، اما خود نویر توانست در برگشت فرصت فوق العاده ای که گئورگ نیدرمایر داشت را از او بگیرد.
در دقیقه ۳۱ به نظر می رسید آرین روبن با خطای سردار تاشچی سرنگون شده باشد اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت. اما در دقیقه ۳۷ بود که فیلیپ لام در محوطه جریمه با خطای ابراهیم ترائوره سرنگون شد و پنالتی حاصل را توماس مولر گل کرد.
بایرن در همان ابتدای نیمه دوم به گل دوم رسید. روبن توپ را در دقیقه ۴۸ به لام سپرد، او هم آن را به ماریو گومز داد و این مهاجم سابق اشتوتگارت کار سختی برای گل زنی به این تیم نداشت.
گومز در دقیقه ۶۱ گل سوم را هم زد. این بار مولر از راست گریخت و توپ را به گومز سپرد و او هم گل زد.
اشتوتگارت در دقیقه ۷۱ یکی از گل های خورده را جبران کرد. مارتین هارنیک روی سانتر گوتوکو ساکای با ضربه سر گل زد.
هارنیک در دقیقه ۸۰ گل دوم را هم زد. روی ضربه خود او بود که نویر توپ را ناقص دفع کرد ولی در برگشت آن را به گل تبدیل کرد.
بایرن با اضطراب بازی را به پایان برد و در نهایت سه بر دو پیروز شد. آنها این فصل سه قهرمانی بزرگ کسب کردند: لیگ قهرمانان، بوندس لیگا و جام حذفی.