ملت ایران: ماریو گومز مهاجم ملی پوش باشگاه بایرن مونیخ که در این فصل به عنوان یک مهاجم ذخیره به کار گرفته می شد احتمالا با قهرمانی در بوندس لیگا، لیگ قهرمانان و احتمالا قهرمانی تیمش در جام حذفی آلمان پس از جشن قهرمانی در برلین بایرن را ترک خواهد کرد و بازی امشب فینال جام حذفی آخرین حضور او در رختکن باواریایی ها خواهد بود.
طبق گزارش منتشره در FCBayern. ir اولی فربر مدیر برنامه های ماریو گومز با تایید شرایط نامناسب مهاجم گلزن بوندس لیگا در باشگاه بایرن به کانال تلویزیونی اشپورت وان گفت: " گومز با بایرن قرارداد دارد و او می خواهد در این باشگاه ادامه دهد. "
او ادامه می دهد: " اما همیشه جاه طلبی وجود دارد و ما مذاکراتی با سایر باشگاه ها داشته ایم. "
ماریو گومز پس از مصدومیت از ناحیه مچ پا در اوایل این فصل نتوانست جایگاه ثابت خود را از ماریو ماندزوکیچ بازپس گیرد با توجه به گزارش " کیکر " دو باشگاه ایتالیایی فیورنتینا و ناپولی برای جذب گومز تلاش می کنند و به نظر او فصل آینده را در خارج از آلمان به فوتبال خود ادامه دهد.
ایجنت گومز ادامه می دهد: " به هر حال تمامی این گزارشات حدس و گمان است او با توجه به اینکه زمان کمی برای بازی در فینال لیگ قهرمانان بدست آورد اما شادی زیادی برای قهرمانی انجام داد و هیچ رفتار ناخوشایندی در جشن بعد از قهرمانی نداشت