به گزارش ملت ایران به نقل از ایسنا - کریم باقری می گوید، تصمیم گیری درباره بازگشت علی کریمی به پرسپولیس با علی دایی است.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره شرایط این روزهای این تیم اظهار کرد: پرسپولیس فعلا وضعیتی ندارد. هنوز تیم تکمیل نشده و امیدواریم که هرچه زودتر دیگر بازیکنان به تیم اضافه شوند تا تمرین ها به شکل بهتری پی گیری شود.

وی ادامه داد: تیمی که می خواهد موفق باشد باید تمرین های پیش فصل خود را طبق برنامه و قدرتمندانه پیش ببرد. به هر حال بازیکنان باید در اختیار دایی قرار بگیرند تا کادر فنی هم بتواند کارش را انجام دهد. اگر ملی پوشان هم به ما اضافه شوند تیم مان کامل می شود.

باقری درباره اردوی پرسپولیس در اردبیل هم گفت: اردو در هرجا که باشد به تیم کمک می کند. دوره بدن سازی قطعا باید طی شود و بازیکنانی که این دوره را پشت سر می گذارند تا نیم فصل کارآیی لازم را دارند. به نظر من بازیکنانی که به پرسپولیس می آیند باید خودشان را آماده کنند و بدانند که هواداران از آنها انتظارات زیادی دارند.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره ی وضعیت علی کریمی و صحبت هایی که روز گذشته بین او و رویانیان اتفاق افتاد گفت: باید در این باره با کادر فنی صحبت کنیم. این موضوع از اختیارات کادرفنی است. تاکنون در این رابطه یک بار با دایی صحبت کرده ام که در زمان بازگشت او به ایران بود. صحبت اصلی در این رابطه باقی مانده است که باید حتما جلسه ای با او برگزار کنم. فعلا هیچ چیز درباره بازگشت کریمی نمی دانم. این تصمیمی است که در اختیار سرمربی تیم است.

کریم باقری هم چنین درباره دیدار تیم ملی مقابل قطر گفت: بازی سختی با این تیم داریم. آنها در کشور خودشان مقابل ما بازی می کنند و به سه امتیاز بازی نیاز دارند. قبل از این هم یکی دو بار چنین بازی هایی با قطر داشته ایم که در بیشتر مواقع موفق بوده ایم. بازیکنان ما پتانسیل لازم را برای کسب امتیازات این بازی دارند.