ملت ایران: امشب رئال مادرید در آخرین بازی اش در رقابت های این فصل لالیگا میزبان اوساسوناست و این بازی به منزله بازی خداحافظی ژوزه مورینیو با نیمکت مربیگری تیم مادریدی نیز خواهد بود.
حالا و در آستانه این بازی، مورینیو نام ایکر کاسیاس، دروازه بان اسپانیایی تیمش را که هفته هاست از بند مصدومیت رها شده و دراوج آمادگی فیزیکی است، حتی در لیست بازیکنان فراخوانده شده تیمش نیز قرارنداده.
این درحالی است که دیگو لوپس به خاطر انجام یک عمل جراحی جزئی، قادر به همراهی رئال در این بازی نیست و بدین ترتیب آدان درون دروازه رئال قرار خواهد گرفت.
این درحالی است که کاسیاس بعد از پشت سرگذاشتن برخی مشکلات فیزیکی جزئی، شرایط ایده الی برای بازی کردن داشت ولی مورینیو تصمیم گرفت تا این بار حتی نام او را در لیست فراخوانده ها نیز قرار ندهد.
این درحالی است که ایکر کاسیاس بعد از بهبود از بند مصدومیت نیز همواره با بی مهری مورینیو مواجه شد و نتوانست جای خود در درون دروازه رئال را از دیگو لوپس پس بگیرد ولی در اکثر بازیها نامش را در لیست بازیکنان ۱۸ نفره فراخوانده شده به اردوی تیم می دید؛ ولی امشب و در شب خداحافظی مورینیو، گویا اوضاع به نحو دیگری است و آقای خاص حتی نمی خواهد کاسیاس را روی نیمکت ببیند
عکس: آرشیو