ملت ایران:مارسلو، مدافع برزیلی رئال مادرید، از اینکه این باشگاه در جذب نیمار، ستاره جوان سانتوس، ناکام ماند، اظهار ناراحتی کرد.
این ملی پوش جوان برزیلی دوشنبه آینده به طور رسمی به عنوان بازیکن بارسا معرفی خواهد شد و مارسلو خوشحال است که هموطنش مقطع جدیدی از دوران حرفه ای اش را آغاز خواهد کرد اما تایید کرد که ترجیح می داد به جای پیراهن آبی و اناری، نیمار را با پیراهن سفید رئال می دید.
او در گفتگو با خبرنگاران گفت: " بازی کردن در کنار نیمار با بازی کردن در مقابل او کاملا متفاوت است. دوست داشتم او به رئال می آمد اما به هر حال برای او خوشحالم. این یک گام بزرگ در دوران حرفه ای اوست. "
مارسلو همچنین تاکید کرد که بین بازیکنان برزیلی بارسا و رئال مشکلی وجود ندارد از قرار گرفتن مقابل هم تیمی های اسپانیایی اش در رئال، در جام کنفدراسیون ها استقبال کرد.
" این طبیعی است که در زمین درگیری هایی پیش بیاید اما بعد از سوت پایان، ما یکدیگر را در آغوش خواهیم گرفت و همه چیز حل می شود.
هم تیمی های اسپانیایی من دوست دارند اسپانیا مقابل برزیل بازی کند. آنها به ما احتمال زیادی می گذارند و البته این احساس دو طرفه است. شاید کمی دشوار باشد زیرا ما مدت هاست که مقابل هم بازی نکردیم. ولی ما نباید فراموش کنیم که آنها قهرمان جهان هستند. "