ملت ایران:واکنش علی دایی به سوال خبرنگاران در نشست خبری دیروز فو ق العاده بود. البته فوق العاده نه در این جهت که سرمربی پرسپولیس همه را در حالت «استند بای» نگه داشته و امید دوستداران کریمی را نکشته باشد بلکه در جهت یکسره کردن کار آن هم با جوابی عجیب و ساده انگارانه، این پاسخ فوق العاده قلمداد می شود!
دایی در جواب خبرنگاران ابتدا اعلام کرد تا آنجا که خبر دارد و از رسانه ها شنیده کریمی بعد از بازی با سپاهان خداحافظی کرده اما در پاسخ به سوالی که بالاخره کریمی را می خواهید یا نه گفت: من تازه به ایران رسیده ام و فعلا نمی توانم جوابی بدهم.
با این جواب شاید می شد جواب اول را نادیده گرفت و به بازگشت کریمی دوباره امیدوار شد اما محمد رویانیان بعد از تمرین اول تیمش خطاب به عاشقان کریمی جواب داد: حضور کریمی در پرسپولیس منتفی است!
این جواب هر چند از سوی دایی به رسانه ها داده نشد اما رویانیان که کم رک گو تر و نترس تر است موضع دایی را اعلام کرد و ظاهرا خودش هم تمایلی به دخالت در این امر و بازگرداندن کریمی به تیم ندارد.
البته در این زمینه کریم باقری هم اخیرا اظهار نظری کرده بود و به نظر می رسید قرار است او تلاش زیادی در جهت بازگرداندن جادوگر به جمع سرخ ها انجام دهد اما فعلا خبری از تلاش ها و رایزنی های باقری هم نیسست و به نظر نمی رسد بازگشت کریمی به این راحتی ها باشد.