ملت ایران:خسرو حیدرینقش مهمی در بازی قطر دارد، به خصوص که ما باید در این بازی به پیروزی برسیم.
مدافع راست فیکس تیم ملی درباره برگزاری اردوی تدارکاتی دوبی گفت: به نظر من یکی از بهترین اردوهایی است که تاکنون داشته ایم. خوشبختانه یکی از مهمترین فاکتورها زمین تمرین است که زمین تمرین باشگاه ایرانیان در شرایط مناسبی قرار دارد و ضمن داشتن فعالیتهای بدنی سبک، به خوبی در حال انجام تمرینات تخصصی هستیم و آماده خواهیم شد تا در هفته آینده بتوانیم دیداری خوب مقابل تیم ملی قطر داشته باشیم.
وی درباره دیدار تیم ملی مقابل قطر گفت: بازی با قطر را با هدف گل نخوردن آغاز می کنیم و با داشتن این شرایط، قادر خواهیم بود به هر تیمی در آسیا گل بزنیم و امیدوارم که در ابتدا بتوانیم خوب دفاع کنیم و با استفاده از فرصتهایمان به گل دست پیدا کنیم.
وی در پاسخ به این سوال که در بازیهای اخیر مقابل تیم های حاشیه خلیج فارس توانستی بازی خوبی را به نمایش بگذاری؛ در این بازی مقابل قطر چگونه خواهی بود، گفت: به هر حال تیم قطر بیشتر بازیکنان غیر عربی دارد تا بومی. قطر و بیشتر بازیکنان آن تغییر ملیتی هستند و البته بازیکنان تیم های حاشیه خلیج فارس را بهتر و راحت تر می توان دریبل زد و امیدوارم با حضور بازیکنان تکنیکی مان در تیم ملی و استفاده از تاکتیک تیمی نتیجه مورد نظرمان را بگیریم.