ملت ایران:علی دایی در روزهای اول حضوش در راس کادر فنی پرسپ. لیس با دو چالش مهم روبرو است. وضعیت علی کریمی و دستیارانی که انتخاب کرده است.

علی کریمی چهره ویژه ای برای طرفداران پرسپولیس است و به همین دلیل آنها از بازگشت " جادگر " حتما استقبال می کنند. این در شرایطی است که دیروز دایی تلویحا مخالفت خود با بازگشت علی کریمی به پرسپولیس را اعلام کرد تا اولین چالش مهمش را در همان روز اول تجربه کند.

حالا دایی دو راهی عجیبی را در حال تجربه کردن است. اگر با بازگشت کریمی موافقت کند، باید منتظر نافرمانی های احتمالی گاه و بیگاهش باشد و اگر مجوز حضورش را صادر نکند، باید خود را آماده اعتراض و شعارهایی کند که با اولین شکست، در حمایت از علی کریمی مطرح خواهد شد.

مساله دیگر این روزهای دایی حضور دو دستیار سؤال برانگیز در کادرش است. محمد دایی و بهزاد غلامپور در شرایطی به عنوان مربی روی نیمکت پرسپولیس خواهند نشست که اولی برادر مربی است دومی هم استقلالی است و در گفت و گوهایی که داشته هم به استقلالی بودن اذعان داشته است.

باید منتظر ماند و دید علی دایی با این دو موضوع و البته مشکلات محتمل آتی را چطور مدیریت خواهد کرد و آیا او می توان در دومین تجربه مربیگری اش در پرسپولیس در آرامش به فعالیت خود بپردازد.