بازگشت آل نعمه به تراکتور؟

ملت ایران: تمرینات نفت تهران این روزها در حال برگزاری است و برخی بازیکنان فصل قبل این تیم هنوز قرارداد خود را تمدید نکرده اند. احمد آل نعمه یکی از آنهاست که روز گذشته هم با لباس شخصی در محل تمرینات نفت حضور داشت. او که گفته می شود از تراکتور و استقلال صنعتی پیشنهاد دارد در حال مذاکره با نفتی هاست و چنانچه با آنها به توافق نرسد احتما بازگشتش به تراکتور وجود دارد.

حمودی پول نگیرد می رود

ملت ایران: دو پیشنهاد خوب از فولاد و سپاهان باعثشده تا علی حمودی درصدد جدایی از آبی ها برآید. او که مبلغ زیادی از استقلال طلبکار است، چنانچه مطالباتش را دریافت نکند احتمالا سپاهانی خواهد شد.

نظرزاده در تیررس چهار تیم

ملت ایران: مدافع فصل قبل مس رمان مورد توجه چهار تیم فجر، فولاد، استقلال خوزستان و داماش قرار دارد. مسعود نظرزاده این روزها در بوشهر حضور دارد و ظرف چند روز آینده راهی یکی از این تیم ها خواهد شد.

پسر عقاب در سرزمین حافظ؟

ملت ایران: امیر عابدزاده به دلیل فرا رسیدن دوران سربازیش احتمالا روانه فجر می شود. او که فصل قبل در پرسپولیس حضور داشت فرصت عرض اندام پیدا نکرد و حالا باید دید زیر نظر شاغلام که به جوانان اعتقاد زیادی دارد چه می کند.

یاوری در آبادان؟

محمود یاوری گویا فصل آینده را در دسته اول حضور خواهد داشت. سرمربی جدا شده فجر مذاکراتی را با نفت آبادان داشته تا این تیم را برای حضور پر قدرت و در دسته اول و بازگشت به لیگ برتر آماده کند.

نیلسون ماندنی است؟

پس از مشکلاتی که روز گذشته در باشگاه پرسپولیس بین نیلسون و مسئولان این باشگاه پیش آمد، دروازه‌بان برزیلی سرخپوشان در آستانه جدایی از این تیم قرار گرفت اما پس از صحبت‌های انجام شده در حاشیه تمرین دیروز، نظر دایی و مسئولان باشگاه پرسپولیس عوض شد و امروز دروازه‌بان برزیلی پرسپولیس با علی دایی مذاکرات خود را از سر خواهد گرفت تا پیوستنش به سرخپوشان قطعی شود. گفتنی است دایی نظر مساعد خود را نسبت به این دروازه‌بان اعلام کرده است.

استیلی در جمع گزینه های صبا

ملت ایران: مدیران صبا برای نیمکت خود چند گزینه دارند که حمید استیلی هم در بین آنها قرار گرفته است. سرمربی سابق پرسپولیس احتمالا ظرف روزهای آتی مذاکرات جدی خود با این تیم را آغاز می کند.