به گزارش ملت ایران به نقل از گل – حنیف عمران زاده آن قدر ناراحت است که باورنمی کنی. بازیکن شوخ طبع استقلال از شرایط مالی و حاشیه ای در وضع بدی است.
روزنامه ها از قول شما نوشته اند که به استقلال لطف کرده اید که تمدید کرده اید؟
من خیلی شاکی هستم و شرایط بدی دارم اما این جمله را نگفتم و تکذیب می کنم. فعلاً منتظرم ببینم باشگاه چه تصمیمی می گیرد.
فتح الله زاده مثل اینکه تعویض می شود؟
من با مدیریت کاری ندارم هر اتفاقی می افتد فقط پول مارا بدهند. اما فتح الله زاده مدیر خوبی است که اگر حمایت بشود می تواند به تیم کمک کند.
برای استقلال شرط گذاشته اید؟
من شرط و شروطی ندارم فقط پول سال قبل مرا بدهند و بخشی از قرارداد امسال مرا.. من دیگر مشکلی ندارم. من که نمی توانم در چادر زندگی کنم و یا از گرسنگی هوا بخورم.
موضوع اسپانسری که گرفتی؟
من هر چه می کشم از این اسپانسر است. اسپانسری که قرار اوده پشت ما باشد، برای من درد سر شد. انها سر چک ها امروز و فردا کردند و اذیت کردند.
شرایط استقلال؟
وضعیت استقلال یک جورهایی است که اگر به این تیم رسیدگی نشود متلاشی می شود.. پرسپولیس در حال تیم بستن است آنوقت ما ۱۵ بازیکن ازاد داریم. به قول امیر خان روزها می گذرد و ما در حال نشستن و بحثکردن هستیم.
پرسپولیس و سپاهان میلیاردی بازیکن می گیرند چرا استقلال…؟
من هم حرفم همین است ما اکثرمان بازیکن ملی هستیم و چه چیزی کمتر از یک بازیکن ۱۸ ساله داریم که میلیاردی پول می خواهد ما به خاطر باشگاه خواسته ی زیادی نداریم. با این شرایط بعیید می دانم در آسیا نتیجه بگیریم.
گفته می شد به پرسپولیس می روی؟
من هرگز همچین چیزی را نگفته ام و هیچوقت به پرسپولیس فکر هم نمی کنم. اولویت من استقلال است اما مشکلاتی دارم که می خواهم حل شود.
درباره رفتن پژمان منتظری به قطر چه نظری داری؟
پژمان بازیکن ملی است و حتماً شرایط را سنجیده است و از نظر مالی هم خیلی برای او خوب است.