به گزارش ملت ایران به نقل از گل - یورگن کلوپ، سرمربی موفق بوروسیا دورتموند در صحبت هایی اعلام کرده که تیمش هنوز پیشنهادی رسمی از سوی بایرن مونیخ برای خریداری روبرت لواندوفسکی دریافت نکرده وابراز امیدواری نموده که به زودی تکلیف آینده این مهاجم لهستانی روشن شود.
این در حالی است که سزاری کوچارسکی، مدیربرنامه های لواندوفسکی ۲۴ ساله اخیرا اعلام کرده که در پایان رقابت های این فصل، او بوروسیا دورتموند را به مقصد بایرن مونیخ ترک خواهد کرد و مایک بارتل، یکی دیگر از مدیربرنامه های او نیز اعلام کرده که او با تیم دیگری به توافق رسیده است
دراین میان یورگن کلوپ سرمربی دورتموند در صحبت هایی اعلام کرده که انتقال لواندوفسکی به بایرن هنوز نهایی نشده است
کلوپ در صحبت هایی به بیلد گفت: «ما هنوز پیشنهادی رسمی از بایرن مونیخ دریافت نکرده ایم. پس من هنوز امیدوارم که روبرت فصل بعد برای دورتموند بازی کند. ما به زودی اطمینان حاصل خواهیم کرد که این گمانه زنی ها در مورد آینده او در چند روز آینده به اتمام می رسد. هر اتفاقی هم که بیفتد، من از دست او عصبانی نخواهم شد. من از دید حرفه ای به این ماجرا نگاه می کنم و خواهیم دید که چه اتفاقی رخ خواهد داد. هرچیزی ممکن است.»
او ادامه داد: «نکته خنده دار این است که همه جوری رفتار می کنند که انگار این انتقال نهایی و قطعی شده. یوپ هاینکس اینگونه حرف می زند، مدیربرنامه های او هم همین طور.. ولی ما هنوز حتی پیشنهاد رسمی هم دریافت نکرده ایم.. این حرف ها چیست؟ جدای از نتیجه نهایی این داستان، اصلا این رفتار قشنگی نیست.»
قرارداد کنونی لواندوفسکی با دورتموند تا ژوئن سال ۲۰۱۴ اعتبار دارد ولی او بیصبرانه به جدایی از دورتموند فکر می کند. علاوه بر بایرن، تیم های دیگری مثل یونایتد، رئال مادرید و یوونتوس هم هب دنبال جذب لواندوفسکی هستند.