ملت ایران: پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات قبلی چنان عملکردی داشت که به شدت با ترافیک مهاجم روبرو شد.
تعداد فورواردهای این تیم به قدری زیاد بود که بازی زیاد و متوالی به هیچ کدام نمی رسید و اوضاع به شکلی شد که قرمزها در نیم فصل دو مهاجم خود ایمون زاید و جواد کاظمیان را از فهرست خود خارج کردند ولی بازهم محمد قاضی و هادی نوروزی در دور برگشت بابت نیمکت نشینی های خود معترض بودند و حاشیه درست کردند.
فکر می کردیم که محمد رویانیان با تجربه تلخ فصل قبل امسال در یارگیری تیمش منطقی تر و معتدل تر رفتار کند ولی گویا با آمدن علی دایی، آقای گل ملی جهان هم در این ترافیک گرفتار خواهد شد!
علی دایی در فهرستی که به باشگاه داده خواستار حفظ محمد قاضی شده بود و امروز هم با تمدید شدن قرارداد هادی نوروزی مشخص شد که او هم در لیست ماندنی های دایی قرار داشته است. کریم انصاریفر هم مهاجمی است که دایی خواستار ابقای او شده و کیست که نداند دایی به بازی غلامرضا رضایی علاقه زیادی دارد و حتما غلام را هم حفظ خواهد کرد.
از طرف دیگر قرمزها قبل از شروع فصل نقل و انتقالات لیگ برتر یونس شاکری را از ابومسلم و روز گذشته هم محمد عباس زاده آقای گل لیگ یک را از صنعت ساری جذب کرده اند. میلاد غریبی چپ پای جوان سایپا هم بیشتر از این که یک هافبک باشد، یک گوش چپ سرعتی و شبه مهاجم است و جالب اینجاست که رویانیان حتما با خواست دایی مذاکراتی را هم با پیام صادقیان از ذوب آهن داشته است.
به نظر شما علی دایی با این همه مهاجم در تیمش چگونه کنار می آید؟ آیا قصد دارد در این فصل با ۳ مهاجم بازی کند؟ این ترافیک برایش در طول لیگ دردسرساز نمی شود؟