مازیار با ملوان فسخ کرد
مازیار زارع، مهرداد اولادی و پویا نزهتی سه بازیکن تیم ملوان هستند که جدایی شان از باشگاه ملوان قطعی شده است.
زارع یک فصل دیگر با باشگاه ملوان قرارداد داشت اما امروز قراردادش را با ملوان فسخ کرد.
نوروزی هم در پرسپولس ماندنی شد
هادی نوروزی که فصل گذشته مشکلاتی با یحیی گل محمدی داشت در لیست علی دایی برای فصل آینده قرار دارد.
این بازیکن امروز با مسوولان باشگاه پرسپولیس مذاکراتی انجام داد و با آنها به مدت دو سال به توافق رسید. نوروزی از فردا در تمرینات شرکت می کند. پیش از گفته می شد از بین مهاجمان پرسپولیس قاضی و رضایی هم در پرسپولیس ماندنی شده اند.
منتظری از استقلال رفت
صبح امروز پژمان منتظری مدافع تیم استقلال در تماس با مسوولان این باشگاه جدایی خود از جمع آبی پوشان را اعلام کرد. منتظری در این تماس ضمن تقدیر و تشکر از مسئولان و کادر فنی تیم استقلال اعلام کرد که در حال حاضر مشغول مذاکره با ۴ تیم قطری است و جدایی اش از جمع آبی پوشان قطعی است.
شیری در راه آهن ماندنی شد
مجتبی شیری که با ۸ گل زده بهترین گلزن فصل قبل راه آهن بود برای ادامه همکاری با این باشگاه به توافق رسید. مجتبی شیری روز یکشنبه در کنار بسیاری از بازیکنان فصل قبل راه آهن در باشگاه حاضر شد و قراردادش را تمدید کرد.
پیش از این پیروز قربانی، بهادر عبدی، حامد نورمحمدی، ابراهیم کریمی، فرزاد آشوبی و علی عظیمی با راه آهن قراردادشان را تمدید کرده بودند.
محمدی درپرسپولیس ماند
پس از حرف و حدیثهای اخیر مسوولان پرسپولیس تماسی با رضا محمدی سنگربان این تیم گرفتند و به او اعلام کردند که از روز سه شنبه در تمرین حضور پیدا کند. محمدی ۲ سال دیگر با قرمزپوشان قرارداد دارد و کادر فنی جدید او را تایید کرده است.
افشین، نوری و کرمی در فولاد ماندنی شدند
آرش افشین در باشگاه فولاد خوزستان حضور پیدا کرد و با مسئولان این باشگاه به توافق رسید و قرار است امروز قرارداد خود را با این تیم امضا کند. از سوی دیگر مدیر برنامه های عبدالله کرمی نیز با مسئولان اهوازی به توافق رسیده و این بازیکن هم قرار است امروز با حضور در باشگاه قرارداد خود را امضا کند. مهدی نوری نیز چهارشنبه هفته جاری به اهواز می رود تا قراردادش را تمدید کند.