ملت ایران: ژوزه مورینیو سرانجام پس از سه سال به همکاری خود با رئال مادرید پایان داد.

او در مصاحبه ای که با روزنامه " مارکا " داشت، جدایی از رئال مادرید را لحظه غم انگیز و ناراحت کننده توصیف کرد.

مورینیو که شایعه هایی درباره بازگشت او به چلسی به گوش می رسد، گفت: باشگاه را به دستان امینی سپردم. در حالی از رئال می روم که غم و اندوه من را در بر گرفته است، چرا که نتوانستم در این تیم قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کنم. تماشاگران رئال آرزوی دهمین قهرمانی خود را داشتند، اما من نتوانستم آروزهای آنها را برآورده کنم و این مرا ناراحت می کند.

او افزود: برای ایجاد پروژه ای جدید به رئال مادرید آمده ام. همه آنچه که انجام دادم برای درست کردن یک تیم قوی و با انگیزه بود. الان بازیکنان به مرحله پختگی رسیده اند. آنها بازی های زیبایی را به نمایش می گذراند. تیمی رویایی و ایده آل ساخته ایم که می تواند در هر رقابتی به میدان برود.

آقای خاص درباره تلخ ترین لحظه خود با کهکشانی های شهر مادرید، گفت: شکست پنج بر صفر در نوکمپ تلخ ترین و سخت ترین لحظه ام با رئال مادرید بود.

مورینیو در پایان سخنان خود علت جدایی اش از رئال مادرید را رفتار بد رسانه ها دانست و گفت: از این که تماشاگران وجود فشار زیاد را دلیل جدایی ام از رئال می دانند ناراحتم. من در گفتگو با پرس گفتم که انگیزه اصلی رفتنم از رئال رفتار بد رسانه ها است.