به گزارش ملت ایران به نقل از گل - پس از برتری و قهرمانی بایرن مونیخ در فینال ومبلی، یوپ هاینکس سرمربی موفق مونیخی ها که فصل بی نظیری را سپری می کند به صورت غیر مستقیم خبر قطعی شدن حضور لواندوفسکی به باشگاه بایرن را تایید کرد.
یوپ هاینکس پس از پیروزی ۲ بر ۱ در فینال لیگ قهرمانان مقابل بوروسیا دورتموند به صورت غیرمستقیم خبر از انتقال قریب الوقوع لواندوفسکی به بایرن داد و گفت: " ماریو گوتزه که بایرنی شده و شما برای حضور لواندوفسکی نیز نیاز نیست زیادمنتظر باشد. بدین ترتیب شما دو بازیکن تاپ بیشتر خواهید داشت. "
هاینکس در ادامه صحبت هایش با لحن طنزآلودی به خبرنگاران گفت: " من امیدوارم و منتظرم که ایلکای گوندوغان، مارکو رویس، متس هوملس، لوکاس پیشچک و نوون سوبوتیچ هم همین راه را دنبال کنند.. حتی شیبر هم همین طور. "
درپایان این مسابقه متس هوملس به خبرنگار مدیاست گفت: " ما می دانیم که لواندوفسکی می خواهد باشگاه را ترک کند و از این بابت متاسفیم. وقتی سه سال پیش او به تیم ما آمد، کمتر کسی او را می شناخت و ما به او افتخار می کنیم و برایش خوشحالیم. الان فقط می توانیم امیدوار باشیم که لواندوفسکی جدیدی به دورتموند بیاید. "
بایرن برای انتقال ماریو گوتزه مبلغ ۳۷ میلیون یورو هزینه کرد و به گزارش رسانه های آلمانی توافقات لازم نیز با مهاجم لهستانی دورتموند انجام شده است و حتی بیلد خبر از امضای دو قرارداد بین بایرن و لواندوفسکی داده بود که شرایط جدایی او در تابستان امسال و یا سال آینده در صورت عدم صدور رضایت نامه برای او در این قراردادها لحاظ شده است