ملت ایران: مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس امیدوار است با درخشش در لیگ برتر آتی بتواند دباره در جمع مردان تیم ملی جایی داشته باشد و از این طریق حضور در جام جهانی را تجربه کند.

کریم انصاری فرد در همین رابطه در گفت و گویی کوتاه با خبرنگار عصر ایران اظهار داشت: متاسفانه برای رویارویی با قطر از جمع ملی پوشان حذف شدم، اما به خوبی می دانم که این پایان راه نیست و به همین دلیل تلاش خود را به کار خواهم گرفت تا بتوانم دوباره نظر مساعد کی روش را نسبت به خودم جلب کنم.

این بازیکن همچنین ادامه داد: من در چند سال اخیر همواره یکی از بازیکنانی بودم که پیراهن تیم ملی را بر تن داشتم و به همین خاطر است که بعد از خط خوردن روحیه ام را از دست ندادم و با اعتماد به نفس کامل فوتبالم را ادامه خواهم داد تا به همه نشان بدهم که همان کریم انصاری فرد آماده و گلزن هستم.

انصاری فرد همچنین درباره شرایط پرسپولیس اظهار داشت: با آمدن علی دایی حتما شریط بهتری برای پرسپولیس رقم خواهد خورد و این امیدواری در همه وجود آمده است تا بتوانیم در لیگ سیزدهم خط بطلانی بر ناکامی های این چند وقت اخیر بکشیم.

گفتنی است کریم انصاری فرد قصد داشت فوتبالش را در اروپا ادامه بدهد، اما بعد از انتخاب علی دایی به عنوان سرمربی پرسپولیس، تصمیمش تغییر کرد و دنبال این است تا زیر نظر این مربی در لیگ برتر به میدان برود.