ملت ایران:یکشنبه شب و بعد از برد ۱-۲ بارسلونا مقابل وایادولید در رقابت های لالیگا، جشن قهرمانی تیم کاتالان دررقابت های این فصل لالیگا ورزشگاه نوکمپ به پا شد.
جشنی که با اهدای جام قهرمانی رقابت های این فصل از سوی آنخل ماریا ویار، رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا همراه بود. البته در جریان اهدای جام، کارلس پویول، کاپیتان بارسلونا بار دیگر جوانمردی و بزرگی اش را نشان داد و بعداز آنکه جام را از دستان آنخل ماریا ویار، ریس فدراسیون فوتبال اسپانیا دریافت کرد، به جای آنکه خودش آن را بالای سرببرد، از تیتو ویلانووا و اریک آبیدال، سرمربی و هم تیمی اش که در طول فصل گذشته ماه های سختی را در مبارزه با بیماری هایشان پشت سرگذاشتند، خواست تا جام را بلند کنند و درنهایت این تیتو و آبیدال بودند که جام قهرمانی این فصل بارسا در لالیگا را بالای سر بردند.
این قهرمانی، قطعا قهرمانی ای خواهد بود که هرگز در تاریخ باشگاه کاتالان فراموش نخواهد شد؛ قهرمانی ای که به دو اسطوره اهدا شد؛ دو اسطوره مقاومت و مبارزه در مقابل سخت ترین بیماری دنیا: سرطان.
البته این اولین باری نبود که پویول چنین کاری را انجام داد و در سال ۲۰۱۱ و بعد از قهرمانی بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا ودر فینال ومبلی، او بازوبند کاپیتانی تیم را به آبیدال سپرد و از او خواست تا جام قهرمانی را بالای سر ببرد.