ژوزه مورینیو که چند پیش از تصمیمش برای خرید سه چهار بازیکن جدید در پنجره نقل و انتقالات تابستان سال 2017 خبر داده بود، اکنون می‌گوید که باشگاه احتمالاً برای خرید آن بازیکنان به دردسر خواهد افتاد.

سرمربی شیاطین سرخ در پاسخ به سؤالی درباره برنامه‌اش برای خرید بازیکنان جدید در پنجره تابستانی گفت: تنها چیزی که اکنون می‌توانم به شما بگویم این است که کار هیئت مدیره باشگاه تیم من (برای خرید بازیکنان جدید) سخت خواهد بود هرچند این کار در عین حال آسان هم هست.

مورینیو ادامه داد: از این جهت می‌گویم آسان چون من فقط به مسئولان باشگاه اسامی بازیکنان مورد نظرم را می‌دهم. من به آنها کیفیت و پست نمی‌دهم. من به آنها اسم می‌دهم و مشکل هم همین‌ جاست، جذب این اسم‌ها. پس این کار همان‌طور که از یک طرف آسان ست، در طرف دیگر بسیار سخت خواهد بود.

آقای خاص در پاسخ به این سؤال که آیا می‌تواند به تمام بازیکنان مورد نظرش دست پیدا کند، تأکید کرد: معمولاً چیزی به عنوان پنجره نقل‌و‌انتقالات بی‌عیب و نقص وجود ندارد. در پنجره‌های نقل و نتقالات جذب تمام بازیکنانی که می‌خواهید کار بسیار سختی است به خصوص در این روزها. با این حال برنامه تقویت تیم است تا گام بعدی را برداریم.