در طرف مقابل پرسپولیس به مطهری پیشنهاد حضور داد اما این بازیکن به دلیل استقلالی بودن پیشنهاد پرسپولیس را رد کرد.


با او در حال و هوای بازی نفت مقابل پرسپولیس صحبت کردیم :


شرایطت قبل از بازی مقابل پرسپولیس چطور است؟


ما روزهای سختی را پشت سر گذاشتیم، هم کادرفنی و هم بازیکنان نشان دادند اگر حمایت بیشتری می‌شد می‌توانستیم الان در میان سه تیم نخست جدول باشیم اما شرایط مالی نامناسب کار ما را سخت کرد. در روزهای گذشته چند روزی در اعتراض به شرایط مالی بد تمرین نکردیم و در نهایت در جلسه‌ای که آقای دایی و چند نفر از بازیکنان با آقای تاج برگزار کردند قرار شد تا ما به احترام آقایان تاج و دایی به تمرینات ادامه دهیم و در طرف مقابل آقای تاج هم قول دادند تا شرایط ما را حل کنند.


با این شرایط برای بازی آماده‌ای؟


ما بازیکنان حرفه‌ای هستیم و اگر با تیم تمرین نکنیم تمرینات اختصاصی خودمان را دنبال می‌کنیم، من هم در روزهایی که تمرین نداشتیم به صورت انفرادی تمرین کردم و در حال حاضر آماده بازی هستیم. ضمن اینکه کادرفنی برای آمادگی بیشتر بازیکنان تمرینات را در روزهای گذشته در دو نوبت صبح و بعدازظهر برگزار کرد.


قراردادت را با نفت تمدید نکردی؟


ابتدای فصل پیشنهاد تمدید قرارداد داشتم اما تصمیم گرفتم این اتفاق نیفتد، من نمی‌خواهم در ایران به فوتبالم ادامه دهم، این شرایط خوبی نیست. بازیکن باید ذهنی و جسمی خودش را آماده نگه دارد، تمریناتش را دنبال کند، خوب بازی کند، ولی پول نگیرد! این منطقی نیست و من امیدوارم در ادامه فوتبال تیم‌هایی در لیگ تیم‌داری کنند که بتوانند شرایط مالی بازیکنان را تامین کنند. هدف من حضور در فوتبال اروپا است و در انتهای فصل به امید خدا راهی تیمی در اروپا خواهم شد.


از اینکه پیشنهاد پرسپولیس را رد کردی پشیمان نیستی؟


قرار به پشیمانی بود که این تصمیم را نمی‌گرفتم، پرسپولیسی‌ها پیشنهاد دادند اما من هر چه کردم دلم با این انتقال نبود، استقلالی‌ هستم و نمی‌توانستم به پرسپولیس بروم،‌ حالا هم از اینکه این تصمیم را گرفتم خوشحالم.


در اولین بازی فصل به استقلال گل زدی و خوشحالی نکردی، حالا استقلالی‌ها انتظار دارند با گلزنی به پرسپولیس مانع کسب امتیاز آنها شوی...


واقعیت قضیه این است که من هر چه فکر می‌کنم می‌بینم کاری برای استقلالی‌ها انجام نداده‌ام اما این هواداران فهیم خیلی به من لطف دارند. من دست تک‌تک استقلالی‌ها را به گرمی می‌فشارم و از لطفی که به من دارند تشکر می‌کنم. من مهاجمم و وظیفه دارم در هر بازی گل بزنم، در بازی مقابل پرسپولیس حس گلزنی بیشتری دارم و به هواداران استقلال قول می‌دهم در بازی مقابل پرسپولیس بیشتر از همیشه استقلالی باشم و امیدوارم با گلزنی به پرسپولیس دل استقلالی‌ها را شاد کنم.