حمید مطهری کارشناس فوتبال درباره وضعیت پرسپولیس در آستانه دیدار با الوحده در جام باشگاه های آسیا اظهار داشت: پرسپولیس به یک وحدت و ثبات تاکتیکی رسیده است و اگر روی جزییات تمرکز کند موفق خواهد شد. تمام مسابقات در جام باشگاه ها دشوار است اما رویارویی با الوحده نسبت به الاهلی آسان تر است. الاهلی از لحاظ تاکتیکی فوق العاده بود.

مطهری درباره صعود یا عدم صعود پرسپولیس به دور بعد جام باشگاه ها ادامه داد: صد در صد پرسپولیس از دور اول جام باشگاه ها صعود خواهد کرد. بازیکنان این تیم پتانسیل بالایی دارند و کادر فنی مجربی تیم را هدایت می کند. ساختار و شرایط پرسپولیس نیز به موفقیت این تیم کمک می کند.
کارشناس فوتبال درباره اظهارات کی روش و بر هم خوردن تمرکز پرسپولیسی ها اظهار داشت: با توجه به شرایط و هوادارانی که پرسپولیس دارد بازیکنان نباید تحت تاثیرعوامل خارجی قرار بگیرند البته این اتفاقات بی تاثیر نخواهد بود و ممکن است بازیکنان از نظر روحی افت کنند.
وی خاطر نشان کرد: پرسپولیس برای صعود به مرحله بعدی باید بر روی مسائل روحی و روانی خود کار کند. بازیکنان باید توانایی های خود را باور کنند. ضمن این که لازم است کادر فنی و باشگاه برنامه ریزی قوی تری برای دور دوم داشته باشند. اگر پرسپولیس به خود باوری برسد می تواند بین 4 تیم اول جام باشگاه های آسیا قرار بگیرد.