خسرو حیدری پس از پیروزی 3 بر 2 تیمش برابر پرسپولیس گفت: بازی خیلی خوبی بود. هم ما و هم پرسپولیس فوتبال تماشایی به نمایش گذاشتیم.

وی تاکید کرد: در دقایق ابتدایی گل خوردیم اما خیلی زود به خود آمدیم و توانستیم به فاصله 5 دقیقه دو بار دروازه پرسپولیس را باز کنیم و در زمانی که پرسپولیس در شوک دو گل بود گل سوم را هم به این تیم بزنیم.

حیدری در خصوص نیمه دوم این دیدار نیز گفت: طبیعتا پرسپولیس نمی خواست مقابل هوادارانش شکست بخورد بنابراین تلاش خود را کرد تا بتواند به ما گل بزند اما بازیکنان ما تا ثانیه های پایانی یک دفاع منطقی ارائه دادند و نگذاشتیم که در همان دقایقی ابتدایی پرسپولیس صاحب گل شود.

هافبک استقلال همچنین افزود: قبل از بازی به بازیکنان گفتم که باید دل هواداران را شاد کنیم زیرا آنها برابر السد از ما حمایت ویژه ای انجام دادند و امروز هم باید پرسپولیس را شکست دهیم تا آنها امروز هم شادمان به منازل خود بازگردند.

وی در پاسخ به این پرسش که استقلال در 4 بازی 12 امتیاز کسب کرده و 12 گل زده گفت: ما در نیم فصل اول دچار بدشانسی شدیم اما خوشبختانه با وجود بازیکنان جوانی چون نورافکن، حقدوست، فرشید اسماعیلی توانستیم پرسپولیسی را شکست دهیم که بعضی بازیکنان ما تا به حال در دربی حضور نداشته اند و تجربه این بازی را بدست نیاورده بودند اما جنگندگی و توانمندی آنها باعث شد که ما این بازی را ببریم و باید یاد همه بماند که ما 4 روز پیش 120 دقیقه وحشتناک را در مقابل السد انجام دادیم ولی بازیکنان ما غیرت به خرج دادند و توانستند این بازی را با پیروزی به پایان برسانند.

وی در خصوص درگیری بین سید مهدی رحمتی و سید جلال حسینی افزود: شاید اگر داور ضربه قبلی را که به رحمتی وارد شده بود خطا اعلام می کرد چنین اتفاقاتی نمی افتاد اما فوتبال همین است و با توجه به اینکه پرسپولیس نمی خواست بازنده این دیدار باشد فشار روانی این بازی باعث شد تا این اتفاقات پیش بیاید.

حیدری در پایان خاطرنشان کرد: دست تک تک هواداران را می بوسم و از همه آنها تشکر می کنم که امروز هم ما را تنها نگذاشتند و مطمئن باشند که برای دیدار پنجشنبه مقابل ذوب آهن اصفهان هم تلاش خواهیم کرد تا به پیروزی دست پیدا کنیم.