امیر قلعه‌نویی پس از پیروزی چهار بر یک تراکتورسازی مقابل ذوب‌آهن، با تسلیت ایام فاطمیه در جمع خبرنگاران گفت: به فوتبال ایران تبریک می‌گویم. به نتیجه کاری ندارم اما فکر می‌کنم تراکتورسازی یک پای بازی‌های قشنگ است.

وی گفت: دیدار مقابل ذوب‌آهن از تماشایی‌ترین مسابقات لیگ بود. در هفته گذشته نیز حتی زمانی که ما مغلوب پرسپولیس شدیم گفتم که فوتبال زیبایی به نمایش گذاشتیم. خدا را شاکرم که در این شرایط سخت توانستیم 3 امتیاز دیدار را کسب کنیم.دیدار با ذوب‌آهن برای ما فقط از اهمیت 3 امتیازی برخوردار نبود و می‌توانست موقعیت روحی و روانی ما را بهبود بخشد.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تصریح کرد: ذوب‌آهن تیم بزرگی است و در این دیدار نیز موقعیت‌های گلزنی داشتند و در برخی اوقات خوش‌شانس بودیم. باید به جوانان تراکتورسازی تبریک گفت که با جان و دل جنگیدند و این مسئله نیازمند قدردانی است.

قلعه‌نویی در پاسخ به این سوال که چه برنامه‌ای در طول هفته گذشته انجام داد که شاگردانش شکست مقابل پرسپولیس را فراموش کنند، گفت: بعد از بازی با پرسپولیس ما سعی کردیم روی مسائل روحی و روانی کار کنیم و به مسائل فنی کاری نداشته باشیم. دیروز نیز در نشست خبری گفتم که همه تیم‌های لیگ برتر آرزوی داشتن بازیکنان تراکتورسازی را دارند.

وی ادامه داد: امروز منیت‌ها در زمین حضور نداشتند و اسم‌ها بازی نکردند. امروز جوانان ما از جان و دل مایه گذاشتند و در شرایط خوب بدنی فوتبال زیبایی را به نمایش گذاشتند.