مهدی هاشمی درباره دیدار سیاه جامگان و صبا، اظهار کرد: بازی حساسی را مقابل صبا باختیم، اما موقعیت‌های زیادی داشتیم که تبدیل به گل نشد. شرایط فعلی تیم خوب نیست، اما باید اشتباه‌هاتمان را کمتر کنیم و از موقعیت‌هایمان بهتر استفاده کنیم تا بتوانیم شرایطمان را در جدول بهبود ببخشیم.

بازیکن سابق ابومسلم مشهد درباره دیدار آینده سیاه‌جامگان با تراکتورسازی نیز، بیان‌ کرد: ما باید تلاشمان را بکنیم و همین تلاش، تنها امید ماست. تراکتورسازی تیمی است که در کورس قهرمانی قرار دارد. تراکتورسازی تیمی برای قهرمانی جمع کرده است. پس نبود دو، سه بازیکن به آنها لطمه نخواهد زد زیرا سطح تیم اصلی و ذخیره تراکتورسازی نزدیک به هم است. برای تیمی با بضاعت ما نیز فرقی نمی‌کند تراکتورسازی با چه بازیکنانی به زمین بیایند زیرا ما به دنبال کسب امتیاز از آنها هستیم.

بازیکن سابق تیم‌های استقلال و پرسپولیس درباره شهرآورد پایتخت نیز توضیح داد: این دیدار بسیار حساس است، اما این می‌تواند یک حسن داشته باشد و آن هم این است که نگاه ها روی عملکرد شما زیاد است. این حساسیت باعث می‌شود شرایط این دیدار با بقیه بازی‌ها فرق کند. این فصل هم پرسپولیس خوب بازی می‌کند و هم استقلال به روند خوبی رسیده است.

وی ادامه‌ داد: پرسپولیس تیم خوبی دارد و خود را به عنوان یک تیم در حد قهرمانی معرفی کرده و نمایش این تیم مقابل تراکتورسازی، گوشه‌ای از کیفیت فنی تیم برانکو را نشان داد. استقلال نیز پس از بردهای پرگل و حذف السد در یک بازی زیبا، شرایط خوبی پیدا کرده و به باور خوبی برای پیروزی در داربی رسیده است.

هاشمی نسب درباره مهمانی پیش از دیدار این دو تیم، گفت‌: این مهمانی‌ها تاثیری بر عملکرد دو تیم نخواهد گذاشت، اما درست این است که نباید از این دیدار یکدیگر را ببینند. هیچ کجای دنیا نیز این گونه نیست و این مهمانی باعث شد بازیکنان استقلال و پرسپولیس شمشیر را بیش از پیش از رو ببندند. امیدوارم بازی برنده داشته باشد، اما نمی‌توان نتیجه‌ این دیدار را به خاطر شرایط خوب دو تیم حدس زد. آرزو دارم شاهد یک تساوی پر گل باشیم.