رضا شاهرودی  در مورد حضورش در ورزشگاه آزادی برای تماشای دیدار پرسپولیس - تراکتورسازی اظهار داشت: هفته‌ها بود که هواداران در شبکه‌های اجتماعی از من می‌خواستند برای تماشای بازی تیم محبو‌ب‌مان راهی ورزشگاه شوم و در نهایت روز گذشته (یکشنبه) خواسته آنها را اجابت کردم. خوشحالم از اینکه پا قدمم برای پرسپولیس خوب بود و این برد شیرین به دست آمد.

وی درباره این بازی نیز افزود: بازی جذابی را از سوی پرسپولیس شاهد بودیم و بازیکنان طوری بازی کردند که تراکتورسازی حتی یک موقعیت گل هم نصیبش نشد. بدون شک این بازی قدرت و برتری واقعی پرسپولیس نسبت به حریفانش را نشان داد. پرسپولیس از همان شروع بازی نشان داد که برای برد به میدان آمده است و خیلی زود هم به گل دست پیدا کرد تا شیرازه تراکتورسازی به هم ریخته و هرگز نتواند به بازی برگردد.

شاهرودی در واکنش به صحبت‌های امیر قلعه‌نویی مبنی بر اینکه تیمش با 10 غایب به مصاف پرسپولیس آمد، یادآور شد: این پرسپولیسی که من دیدم تیم قلعه‌نویی را به همه نفراتش هم به همین راحتی می‌برد. فقط گله من از بازیکنان پرسپولیس این است که چرا تشنه گلزنی نیستند. در این بازی راحت می‌توانستند حریف‌شان را پنج‌تایی یا شش‌تایی کنند، اما به سه گل راضی شدند.

پیشکسوت پرسپولیس همچنین با اشاره به صحبت‌های کارلوس کی‌روش در مورد اضافه وزن بازیکنان این تیم گفت: خوشم آمد که بازیکنان پرسپولیس خیلی خوب و در زمین مسابقه جواب کی‌روش را دادند. حرف‌های کی‌روش واقعاً غیرحرفه‌ای بود، اما این حسن را داشت که انگیزه بازیکنان ملی‌پوش پرسپولیس دوچندان شد و هر سه گل هم توسط ملی‌پوشان تیم به ثمر رسید.

وی در پاسخ به این پرسش که پرسپولیس با این برد می‌تواند قهرمان لیگ شود، خاطرنشان کرد: پرسپولیس از هر لحاظ بهترین تیم لیگ است. در همین بازی با تراکتورسازی دیدید که پرسپولیس از لحاظ کار تیمی چقدر نسبت به حریف خود برتری داشت. هیچ تیمی غیر از تیم برانکو شایسته قهرمانی لیگ نیست. من و کریمی بعد از بازی روز گذشته به رختکن پرسپولیس رفته و به همه بازیکنان و مربیان خسته نباشید گفتیم. الان هم برای آنها آرزوی قهرمانی در لیگ و حتی آسیا را دارم.