مهدی مومنی  درباره برد برابر پدیده و موضوعات مختلف صحبت کرد.


ما نسبت به نفت شرایط خوبی نداشتیم و مصدوم و محروم بودن بازیکنان‌مان روی نتیجه‌گیری‌مان تاثیرگذار شد. البته باید بگویم که زمین تختی همانطور که همه نسبت به آن معترض‌اند بی‌کیفیت بود و روی بازی اثر می‌گذارد وگرنه استقلال‌خوزستان از لحاظ فنی خوب بازی می‌کند، موقعیت‌های خوبی هم روی دروازه حریفان ایجاد می‌کنیم و در آن بازی روی غفلت گل خوردیم اما در پایان آن یک گل را در دقایق پایانی جبران کردیم. در بازی با پدیده سنگ تمام گذاشتیم، یک توپ را ابوالفضل علایی از درون دروازه بیرون کشید و در نهایت نیمه اول با گل من به رختکن رفتیم.


کار ما در آسیا سخت است
پدیده تیم خوبی است ومقابل ما هم خوب فوتبال بازی کرد اما تیم ما هم رفته‌رفته به روزهای خوبش نزدیک شده اگرچه در ابتدای کار خوب بازی نکردیم و شرایط بدمالی در روزهای اخیر روی جمع‌آوری امتیازات‌مان تاثیرگذار شد و در ادامه با بهتر شدن اوضاع مالی و تزریق پول کم‌کم به روزهای اوج نزدیک شدیم که این نتایج پیش از شروع بازی‌های آسیایی از لحاظ روحی روی موثر خواهد شد. البته کار در آسیا برای استقلال‌خوزستان سخت خواهد بود اما ما با انگیزه به این رقابت‌ها خواهیم رفت تا نماینده خوبی برای فوتبال ایران و خوزستان باشیم.
بعد از گذر از شرایط روحی بد، تزریق مالی و رسیدن بازیکنان مصدوم و محروم روزهای بهتری را پشت سر خواهیم گذاشت که بخش مهم آن بر دوش آقای پورموسوی است، ایشان با ایده‌های فنی خوب و موثرشان باعث شدند مقابل حریفانی مثل استقلال خوب بازی کنیم و پیروز میدان باشیم. امیدوارم با همین عملکرد مثبت بتوانیم تا پایان لیگ خوب کار کنیم و باز هم جز مدعیان قهرمانی باشیم.


حق طیبی حضور در تیم ملی است
محمد طیبی یکی از مهره‌های تاثیرگذار تیم استقلال است، او همیشه خوب ظاهر می‌شود و واقعا حقش پوشیدن تیم‌ملی است. او در زمین به خوبی بازیکنان را رهبری می‌کند و با حضورش در میدان روحیه بازیکنان جوان را صدچندان می‌کند. او در رسیدن ما به پیروزی و کسب امتیاز یک وزنه موثر است.

بازی این هفته دربی است
صنعت یکی، دو هفته‌ای است که خوب کار کرده و نتایج بدی هم کسب نکرده است، بازی اهوازی‌ها و آبادانی‌ها را هم جز دربی‌ها به حساب می‌آید، خوزستانی‌ها و آبادانی‌ها از همین هفته شروع به کری خوانی می‌کنند تا نتیجه به نفع تیم شهرشان باشد. بازی سختی است باید تمام فکر و ذکرمان را بگذاریم تا 3 امتیازش را کسب کنیم، هر کس در این بازی باهوش‌تر کار کند برنده میدان است.