امیر قلعه نویی با اشاره به بازی فردای تراکتورسازی با پرسپولیس اظهار داشت: بازی مهمی پیش رو داریم اما مثل همیشه می گویم که نتیجه دست خداست، قهرمانی هم دست خداست .

وی ادامه داد: بازیکنان تراکتورسازی برای بازی با پرسپولیس انگیزه دارند و ما پس از بازی با ماشین سازی در کنار انجام تمرینات، از لحاظ روحی روانی روی بچه ها کار کردیم .

سرمربی تراکتورسازان عنوان کرد: ما امسال تیم خوب و با تجربه ای داریم و با اینکه داشتن چنین مهره هایی سخت است اما باید بگویم که امسال یکی از بهترین سالهای مربیگری من است .

قلعه نویی در پاسخ به این سئوال خبرنگار مهر در خصوص رضایت وی از امتیازگیری تراکتورسازی در نیم فصل دوم، اظهار کرد: نیم فصل دوم امتیاز گرفتن سخت است اما ما نگاه نمی کنیم که نیم فصل اول چقدر امتیاز گرفتیم و نیم فصل دوم چقدر، با این حال نگاه ما به رقیب خودمان است .

وی در خصوص حضور هواداران تیم تراکتورسازی در بازی با پرسپولیس گفت: به هواداران تراکتورسازی گفته ام همیشه تیم خود را تشویق کنند. در بازی با پرسپولیس هم از آنها می خواهم که تیم خود را تشویق کنند .

سرمربی تراکتورسازی یادآور شد: امیدوارم در بازی با پرسپولیس روز خوب ما باشد و ما بتوانیم حرف خودمان را در زمین بزنیم. عقیده دارم که نه در فدراسیون و نه در کمیته داوران هیچ تبعیضی وجود ندارد و ما باید حرفمان را داخل زمین مسابقه بزنیم .

گفتنی است دیدار تیم های پرسپولیس تهران و تراکتورسازی تبریز از چارچوب بازی های هفته بیستم لیگ برتر باشگاه های کشور از ساعت 15 روز یکشنبه 17 بهمن در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد .