هادی طباطبایی در رابطه با گزارشی مبنی بر اینکه مربیان در کلاس مربیگری حرفه ای به دنبال کاسبی و فروش بازیکن، ملک و ارز بوده اند، اظهار داشت: وقتی مدرس انگلیسی قصد داشت کلاس را به پایان برساند، می گفت که یکی از بهترین کلاس های خود را در تهران برگزار کرده است. نمی دانم این صحبت ها از کجا مطرح شده و اصلا با منطق هم جور در نمی آید. هر کسی مسئول حرف زدن خودش است و من نمی توانم در این باره توضیح بیشتری بدهم.

وی افزود: نمی شود که هر کسی هر چیزی که دوست داشت بگوید. اصلا مدرس انگلیسی مگر فارسی بلد بوده که این صحبت ها را بشنود؟ نمی دانم هدف کسانی که این صحبت ها را مطرح کرده اند چه بوده است اما من می گویم مگر کلاس مربیگری جای کاسبی است؟

مربی سابق تیم امید درباره شایعه اخراج دستیاران ایرانی کی روش تصریح کرد: نمی دانم این موضوع تا چه حد صحت دارد. فدراسیون باید در این باره پاسخگو باشد و دلایل را بگوید. از برنامه های تیم ملی هم خبری نیست و فقط می دانم که یک اردو در دوبی برگزار شد که آن هم حاشیه های خودش را داشت.

طباطبایی در پایان گفت: چیزی که مسلم است، تنش هایی در فوتبال ما به وجود آمده که دودش در چشم تیم ملی و باشگاهها می رود. این صحبت ها انرژی را از همه می گیرد. مگر مربیان ایرانی بعد از بازگشت از دوبی نمی توانستند مطالبات خود را پیگیری کنند؟ من بعید می دانم که بحث اخراج آنها از تیم ملی به خاطر چنین موضوعی بوده باشد.