حسین فرکی در نشست خبری این تیم بعد از پیروزی یک بر صفر برابر سیاه جامگان مشهد گفت: هر دو تیم بازی خوبی از خود ارائه دادند زیرا می دانستند تساوی به کار هیچ یک از دو تیم نخواهد آمد و نمی تواند نقطه اطمینانی برای دو تیم باشد.

وی در ادامه تاکید کرد: ما توانستیم حاکم بازی باشیم و از یکی از موقعیت هایمان استفاده کرده و به گل دست پیدا کنیم.

سرمربی سایپای تهران در خصوص تعویض ایوب کلانتری بازیکن نیم فصل اول سیاه جامگان گفت: ایوب بازیکن بزرگی است و من هیچ حساسیتی نسبت به اینکه او نیم فصل اول در سیاه جامگان بوده و می خواهد برابر تیم سابقش بازی کند، نداشتم اما احساس کردم که او خسته است و دیگر توانایی بازی کردن ندارد و تنها دلیل تعویضش هم همین بوده است.

سرمربی سایپا در پاسخ به این پرسش که تیم شما روند رو به رشدی را داشته و آیا این ادامه خواهد داشت؟ گفت: ما در 3 بازی اخیر خود به یک شکست، یک تساوی و یک پیروزی دست پیدا کردیم و فکرمی کنم روند خوبی داشته ایم و امیدوارم بتوانیم در ادامه پیروزی های خود را تداوم ببخشیم.

حسین فرکی در پاسخ به این پرسش که گفته شده است شما پس از بازی برابر سیاه جامگان استعفا داده اید، گفت: متاسفانه من این را از شما شنیده ام و نمی دانم چرا می برم، مساوی می کنم و یا شکست می خورم، می گویند فرکی استعفا داده است.

وی تاکید کرد: هنوز متوجه نشده ام که چرا برخی دشمنان یا دوستان من هر روز بحث استعفای من را مطرح می کنند و قطعاً پیگیر هستم تا ببینم این مسئله از کجا نشات می گیرد.

وی در پایان و در پاسخ به این پرسش که خداداد عزیزی معتقد بوده است توپ به دست خلعتبری خورده، گفت: من از صحنه دور بودم و نمی توانم راجع به آن قضاوت کنم اما خود خلعتبری به چنین چیزی اعتقاد ندارم و معتقد است توپ به دستش برخورد نکرده است.