با توجه به اینکه جپاروف هافبک 34 ساله ازبکستانی شب گذشته قرارداد خود را به طور رسمی با استقلالی ها به ثبت رساند به نظر می رسد ثبت این بازیکن در هیئت فوتبال با مشکل مواجه شود.
همچنین اگر آندرانیک تیموریان نیز در جلسه امروز با مسئولان باشگاه قرارداد خود را به طور رسمی منعقد کند نمی تواند قراردادش را در هیئت فوتبال ثبت کند چرا که دو بازیکن جدید جذب شده، با توجه به نبود جای خالی در لیست استقلال فعلا به صورت قانونی نمی توانند قراردادهای خود را به ثبت برساند.
قرارداد روزبه چشمی هم با توجه به خروج افشین از لیست در هیئت فوتبال ثبت شد در غیر این صورت به دلیل اینکه میثم مجیدی و امین حاج محمدی از لیست خارج نشدند به همین دلیل ثبت قرارداد های بازیکنان جدید جذب شده با مشکل مواجه می شود.
در حال حاضر باید منتظر ماند و دید وضعیت مجیدی و حاج محمدی به کجا ختم می شود.البته میثم مجیدی روز گذشته در تمرینات سایپایی ها حضور پیدا کرده و با این وجود می توان خروج این بازیکن را قطعی دانست.به این ترتیب به نظر می رسد جدایی حاج محمدی با استقلالی ها تا حدودی مشکل ساز باشد.
در هر صورت مسئولان باشگاه استقلال باید با خارج کردن نام بازیکنان از لیست ،جایی برای ورودی های خود باز کنند تا آنها با ثبت قرارداد برای تیم به میدان بروند.